bugün

Belki de düşündüğü kadar yakışıklı değildir.
Bi tanesine denk geldim geçenlerde süzme salaktı.

Şaşırmadım, nası sevgilisi olsun o zeka seviyesiyle hayatta kalması bile mucize.
sevgiliyi gelip geçici olarak görmeyen, kendisini hayatının sonuna kadar onu sevecek, onunla evlenecek kadına saklayan erkektir.
Gay dir. Gay lerin tek kriterinin yakışıklılık olmadıgının kanıtıdır.

olaya herkesten farklı bir bakış açısı ile yaklaştım, kendi gibi düşünmedim diye hakarete maruz kalacağımı sanmıyorum. Troll ler ayar vermeye de çalışıyor amanın da Amanın* + kasmak için "yakışıklı değilim ama ben de sevdiğimle sevgili olurum" klişesini çok duyduk.
Tamam sen değilsin, tamam!
(bkz: yalarun)
bonservisi elinde olan erkektir. Buyuk kuluplerden teklif bekliyordur.
bir flörtün henüz ilk dakikalarındayken,
sonunun nasıl olacağını %0,4 sapma oranıyla hesaplayabilen ve artık bundan ciddi anlamda rahatsızlık duyan;
fakat bunu değiştirmek için hiçbir şey de yapmayan, aynı zamanda para-pul-menkul-gayrimenkul anlamında kendi kendine yetebilen*, kendi kıratında ve kalibresinde olan insanlarla hasbıhal etmekten zevk alan,
günümüzde kendi ve kendi gibilerin; modern futbolda yok olmaya yüz tutmuş 10 numara pozisyonunda oynayan futbolcularla aynı kaderi paylaşan erkektir.
sevgilim yok ama yakışıklı olmadığım içinde bu statüde yer alamadığım için ben değilim.
muhtemelen doğru kişiyi bekleyen, öyle yakışıklı diye kendisine yazan her kıza yüz vermeyen, aşkı arayan erkektir. eğer iyi bir insansa allah hayırlısını nasip etsin ona.
benim gibi bir erkektir. Özel günleri hiç unutmam hep mesaj atarım.
Yakışıklı olduğunun farkındadır kesinlikle. hayatına öyle herkesi almaz yani seçicidir.
Ya kendini çok beğenip yanına kimseyi yakıştıramıyordur, ya da kız tribi çekmek istemiyordur.
seçici olan erkektir.
Karakteri var mı peki ? Onu bilmeden birşey diyemeyiz.