bugün

egom yok demek ki yakışıklı değilim.
üzüldüm.
Yakışıklı ve zengin olarak düzeltirsek evet. Var hem de fazlasıyla bi kaç kilo da şekilcilik var. Evet,
güzel giyinen herkesin yakışıklı olduğu bir dünyadayız.
Tipsiz erkekler her zaman daha egoist ve ibnedir. Sempatilerine güvenirler.
Egom var demek ki yakışıklıyım sevindim .
Tipi egosunu kaldırıyorsa sorun yok. Ama olmayan tipe ego basmışsa kaçın aboo arkanıza bakmadan koşarak uzaklaşın.
Yakışıklı olmasına da gerek yok. iki tane kız şakasına yakışıklı, karizmatik olduğunu söylesin yeter. Hatta iki taneye de gerek yok, evet.
vurduruyordur.

+vurduruyor muymuş?
-evet evet vurduruyor dediler. görenler var.
+o zaman kesin vurduruyordur. en son ne zaman vurdurmuş?
-sık sık vurduruyormuş.
yok yok ben hafiften cinsellik orucumu bozacak gibiyim. ilik gibi oğlanlar etrafta fink atıyor. nasıl güzeller ya. namahremdir diye trafikte gözüm heb yerde. kalkıyor. yakışıklı erkeklerin egosu da çekilir arkadaşlar. olsun. yapsınlar. boşverin. yakışıyor.
z.ktiğimin egosudur... o ego bir bicepse bir tricepse yenilir arkadaşlar buna inanınız..

yakışıklı biri değilim. hiç de olmadım. yakışıklı olsaydım da z.kimde olmazdı. en salaş kıyafetlerle, en berbat kılıklarla dolaşmaktan vazgeçmezdim...

yakışıklıyım ve bu beni üstün ya da ayrıcalıklı yapıyor...
insanlar benden hoşlanıyorlar, kadınların bana karşı muamelesi diğerlerine göre başka diyerek havalara girmezdim. aksine bunların önüne geçmek için mümkün oldukça tipsiz görünmek isterdim...
küçük dağları ben yarattım edasıyla gezen tiplerin üzerine o küçük dağlar henüz yıkılmamıştır da öyle osuruktan yaşıyorlardır... her şey bir kazaya bakar.
bir kazada yüzünün yarısını kaybetmiş adamlar gördüm... o estetik algılarınız yerin dibine batsın...

bir felaket sonucu yüzünde belirgin bir değişiklik yaşadıktan sonra kimse o insanın yüzüne bile bakmaya cesaret edemez...

en basitinden ufak bir kazada alnınız açılsın açılmış derilerin arasından kemiğiniz görünsün bakalım kimsenin yüreği yetiyor mu suratınıza bakmaya.. geçin o işleri geçin...
güzelliğe bu kadar kıymet vermeyin.