bugün

(bkz: elliott smith)
dynamic serisini uzun zamandır kullandığım alix avien mucizesi. gerçekten 30 ytl civarında alınabilecek en hoş kokulu erkek deodorant- parfum setini satan firma kanımca. kokusuda çok başarılı ve kalıcı.
sonuna bir x daha koyularak xox yapabileceğiniz şey. *
ing. ks. executive officer.
battlestar galactica adlı dizide, ana savaş gemilerinin ikinci kaptanına verilen ad.
oyunu vardır derslerde sıkıldıkca oynanan. x o x ya da s o s seklinde.
turner sendromunun karyotipidir 45 X0.
(bkz: turner sendromu)
(bkz: birinci zabit)
(bkz: extra ordinary)
(bkz: roberto carlos lu xo reklamı)
" her cocuga bir laptop " kampanyasinda cercevesinde satisa cikarilar bilgisayar. maliyeti 188$. yalniz ihtiyaci olan bir cocuga vermek icin 2 tane almak zorundasiniz. 399$ satis fiyati.

edit> imla.
ab ulkeleriyle beraber abd'den isvicre, rusya ve turkiye' ye de amazon com' dan satilan kampanya bilgisayarin ismi.
roberto carlos'un reklamını yaptığı üç ayrı hoş kokusu ('romantic' 'dynamic' 'charızmatic')
adları altında çok güzel bir parfüm.
(bkz: saul tigh)
yaklaşık 4 senedir kullandığım parfüm. extraordinary romantic, yani koyu sarı şişeli.
koku olarak çok seviyorum, bıkmadım senelerdir. ama kokusunun kalıcılığı yok ya da var ama ben hissedemiyorum bu kalıcılığı.
fiyatı da 35'e dayanmışken sonunda ihanet ettim parfümüme ve başka bir parfüme geçiş yaptım. sırf daha kalıcı diye bu gece başka bir parfüme sokuldum xo. kusura bakma.
yine de belki alırım lan seni. dayanamam o kokuna. kurban olurum. tek bana koksan yeter.
sonuç olarak koku olarak hoş ama kalıcılıkta beni tatmin etmeyen parfümdür.
ingilizcede hugs and kisses anlamina gelen kisaltma. x hugs, o da kisses. ne biliyim. sacma tabi.

burock_ uyardi: x kiss'e, o da hug'a tekabül eder.
xo extraodinary charismatic olanını yeni kullanmaya başladığım, gerek kokusu gerek kırmızı rengiyle gerçekten karizmatik olan güzel parfüm.
http://www.xo.com.tr/ adresinden erişilebilen parfüm firması.

beni ilgilendiren tarafıysa; xo extraodinary romantic yıllardır vazgeçmediğim tek şey.
beyonce'nin uyumadan önce dinlenip rüyada sürekli akla gelen uyananınca dinlemeye devam ettiren hoş şarkısı.
Kurban olunası bir beyonce şarkısı.