bugün

league of legends' ta harikalar yarattığım şampiyon.
oyunu tek bir itemla domine edebilen, kolay sıkıcı ve güçlü bir herodur. genellikle yeni başlayanlar alır.
Lol de ranked da 46 dk da 41 kill aldigim herodur.
Ilk oynayisinizda oha dedirtebilir.
sol framede görünce ah çektiğim herodur. yaklaşık 4 aydır aralıksız oynayıp acaip buildler geliştirdikten sonra son gelen patchle yine ayağa düşmüştür. yeni adamım;
(bkz: jax)
çince: yeni arayış.
oynaması zevkli, karşıyı oynattırmayan hero.
Oynamasını pek bilmeyenlerin bile elinde harikalar oluşturabilen karakterdir.
league of legends'te çoğu oyunda aktığım hero. bayağı ısındım ben buna.
zhao' ya rakip olduğumda bu ne amk dediğim hero.
oyunun en kolay herosudur, neye bastığınız önemli değildir, qwe fark etmez elbet kesersiniz.
xin zhao diye yazılır zinzaao diye okunur.
league of legends te üstüme tanımadığım hero.
dun gece oyun 1-9ken ormandan çıkıp laneleri domine edip oyunu çevirdiğim en saglam orman herolarindandir.ultisi tam bir kurtarıcıdır.
Oynaması kolaydır ve sıkıcıdır. Off tank yapılırsa sırtı yere gelmez.
Latede hiçbir işe yaramayan karakterdir . 5 e 4 oynama hissi verdirtir . Ganglerde efsane iş yapar.
Jungle muhtesemdir. Late game icin off tank kasin ve tflerde direk adcye atlayin. Yeni baslayanlara tavsiye edilir.
savaş ustası kostümünü satın aldığım, lol şampiyonu, çok afilli duruyor.
Geçen ap haliyle terör estirdiğini gördüğüm hero.
league of legends şampiyonu.
utanmasa seçim ekranında ilk kanı dökecek olan şampiyon.early'de aşırı güçlü.
her oyunun ilk aşamalarında biraz sıkıntılı olan, başlangıçta biraz iyi kasılırsa lvl 8-9 dan sonra göz açtırmayan hero.

o yüzden başlangıçta bol bol minion kesmek iyi oluyor. hem lvl olarak hem gold olarak biraz fark attığınız an oyunu domine edersiniz.

jax la ilgili bir problemi olduğunu düşünüyorum. geçen akşam lvl 18 ken lvl 15 jax kesti beni.
kendisine jilet gibi, hex silah kılıç, güinsoo, lich, saldırı hızı ayakkabısı ve ruh gömleği çıkıldığında 1 vs 5 penta atabilen karakterdir. ad oynanınca çok güçlü lakin bu buildle cidden kuleden dahi 3.vuruşta 550-600 can çektiği için ölmüyor.
Yenilenmiş herodur.

W'su değiştirilmiş.