bugün

(#1212165)

neyden şikayetci olduğumu anlattığımda beni kulaklarıyla değil, başka bir yeriyle dinlemiş yazar bozuntusu, hiç sevmem.
ve kendisine sorarım "ulan dana, msn'de kız zannedilmek diye bir olgu mu var ?? zaten arkadaşlarındır msn'inde olanlar di mi ? hırto !!" *
git de istif dilekçini yaz sen, hadi bakıym...

(bkz: ayar alınmaz verilir vol 1)
uzerinden mutevazilik damlayan, guzel parcalariyla nobetci dj lik gorevini ustlenmis ailenizin dj i. * *
ilk zaman değil sonradan açılan konuşan biridir..dünden beri tek ortak noktamız opeth iken bugün sigaradır..çok sabırlı biridir..genelde dar kalıplı sorları sever..bana biz opethdaşız der...haklıdır..müzik zevkimi tutan biridir..çözmem için zaman gerektiren biridir..msn iletisinde gördüğüm müzik tarzıyla ondan çok daha fazla şey öğrenebileceğim biridir..bir de burda bulunma nedenimdir..
sol elimin tırnaklarına mor, sağ eliminkilere de bordo oje sürdürten yazar. sonra bir de binbir zahmetle resmini çekip yolladım. sanat eserini görmek istemişmiş. **
(bkz: nurofen) * *
sözlükte yazılarıyla zaten tanınan ,sevilen yazar olmasının yanında sözlükçe karakterinden dolayı daha da sevilen, adam gibi adam yazarlardan. iyi ki tanımışım iyi ki ayarlaşmışız ve iyi ki gerçekten nasıl biri olduğunu öğrenmişim. her zaman herkese yardım edebilecek, gülümseyen ama damarına basılınca uzak durulması gereken yazar. hep iyi yönünü göreyim kötüsü baya kötü oluyor. * bu arada beni arada yiyen yazar. evet yedim afiyet olsun bana. *
rakamlar konusunda telepati kurduğum yazar.tuttuğum rakamı yakalayan yazar. *
o kadar dedim, tavuk fingers tavuktan değil güvercin etinden yapılıyor diye. yeme dedim. yapma etme dedim. insafa gel dedim. tınlamıyor adam. insan biraz arkadaşının sözünü dinler ama nerdeeee.. ayrıca ankara ya gitmek için, özellikle benim ankara da bulunmadığım zamanı tercih etmiştir kendisi. sanki ben anlamadım yani. hıh.
uludağ sözlük moderasyonunun çevikliği sayesinde çaylak olan yazar. şöyle ki aylarca hatta sözlükte sıkça sorulan sorularda da belirtildiği gibi özel mesaja karışılmadığı söylendikten sonra bugün dakika farkıyla gelişmelerde artık özel mesajlar okunacaktır dedikten sonra çaylaklığa adım attırılmış yazar. çabuk işliyormuş , bu kadar olur. gelişmelerin sıkı takipçisi olalım .öte gelebiliriz. *
moderasyonun işini çok hızlı yaptığını bize kanıtlayan, sonuç olarak da çaylak olan kıyamadığım canım yazar. kendisiyle karşılıklı tavuk fingers yemiş ve de bazı cadı bünyeleri çatır çatır çatlatmışızdır. amma velakin o cadı bünye de ankaraya teşrif ettiğinde kolundan çekip "hancıı mönü getirrr " demek üzre lemana götürülecektir tarafımdan. neyse efenim asıl konumuza geri dönücek olursak, karşılıklı yenmiş olan birer porsiyon tavuk fingers üzerine nedjima da içilen daha doğrusu tarafıma ısmarlanan biranın tadı da bir başkaydı tabii ki..ama ufak bir ayrıntıyı da yazmadan geçemeyeceğim sayın sözlük yazarları/okurları nam-ı diğer müdavimleri kardeşlerim, bu zat-ı muhterem tarafımdan pek bi sevilen şahsın birasından aldığım iki yudum da boğazımda kalıyordu az kala. "iç biramdan" deyip de sonra tam da keyifle birasını yudumlarken "içmeeee" şeklinde atmış olduğu nida hala kulaklarımda çınlamaktadır tabii ki de..ama yine de pek sever beni kendisi, ben istedim diye kalkıp nedjima da benim için a dying wish i sıraya koymuş, sigara-bira-anathema muhteşem üçlüsünü en sevdiğim insanlardan biriyle yaşamamı sağlamıştır. biralar yudumlanırken mekan incelemeye alınmış ilerde açılacak olan cafe-bar ımızın temelleri tam da nedjima masalarında karşılıklı olaraktan atılmıştır. kısacası bu zat-ı muhterem birlikte oturup muhabbet etmekten en çok zevk aldığım, karşılıklı içmenin en bi eğlenceli-güzel olduğu, yanındayken sıkılmadığım aksine mutlu olduğum sayılı insanlardan birisi. benim için önemli bir şahsiyettir kendisi. son olarak da ona "furma lan bana" demek istediğim, hatta dediğim cağnım yazar..
çaylak olmasından dolayı üzüntü duyulan, çaylaklığının sebebi merak edilen, bir an önce sahalara tekrar geri dönmesi gereken kıymetli yazar.
yeni alınmış bir karÂrın ilk kurbanı...
yeni alınmış bi karar yüzünden 10 gün süre ile çaylaklığa mahkum edilmiş, verilen cezanın çok ağır olduğunu düşündüğüm en bi can yazarlardan. * *
"10 gün ne lan adam mı öldürdün" demek istediğim... -ahahah-
çaylaklığıyla kafa bulmama izin vermiş cağnım uuser. hayır izin vermese kafa bulamicaazz sanki..*
yine yazar olsa da okusak yazdıklarını, çat diye çatlamak üzereyim.
ayrıcana;
(bkz: şafak 6)
kimse benden uzun süreli çaylak olamaz diye düşünürken bu alanda beni ikiye katlayarak ne kadar özenti bir insan olduğunu göstermiş aykırı yazar kişisi.

10 gün ne lan, git olm yazma daha buralara.*
günlerdir özel mesajlarıma cevap vermeyen yazar. bu kadar da kabalık olmaz ki- diye düşünürken farkettim ki çaylakmış kendisi. *
benden habersiz ankara'lara gidip boy göstermiş çatlak pardon çaylak yazar. ahan da buraya yazıyorum bende senden habersiz gitmem mi?

edit: bu arada farkında olmadan 35oo. beyanımı görmişim, bu kıyağımı unutmasın, yani kimselere denk gelmez böylesi..
bana satıcı diyen yazar. özel mesaj attım, özür diledim cevap veremedi, unutmuşum çaylak olduğunu.* kendisini en yakın zamanda** ankara'ya bekleriz efem.*

(bkz: gel arayı çok açmadan)
254654865415687486465 gün süren çaylaklıktan kurtulan yazar. halbuse alışmıştık biz onun çaylak haline. *
yazar olduğunda kendisine çiğ köfte partisi yapacağım kişi, ne yapayım çok ısrar ediyor. ama ilk önce yazar olması gerekir yoksa olmaz, haketmesi gerekir.

edit: yazar olmuş, haberim yoktu, neyse sonra görüşürüz ben kaçar*
(bkz: tuşa basmayı bilmeyenin yazar olması)**
vay be artık yazar olan nesildaş. bir daha hiç çaylak olma olur mu, sensiz pek tadı olmuyor buraların yazarı. **
yazar oldum diye anladım ki üzülmüş ama söz veriyorum bir dahakine okkalı bir küfür yazarım gözünün içine bakıp sabırımı törpülediğim kişilere, nihaytinde senin için silik bile olurum. yeter ki mutlu ol kankam..
aslansın sen kaplansın, kesseler acımaz seni, yürü beaaa...yazarı. *
tanım: her daim yanında olduğunu bilmesini istediğim can parçası.