bugün

bu sözlükte dostluğun ne demek olduğunu öğretmiş insan boşuna gelmedik buralara kadar.. nice 1. yıllara..
yine bir ayar mevzusunda buluştuğum yazar. yine her zaman ki gibi ayarlaşmayla tanıştığım kumpir canavarı. kumpir köpeğin olsun be.gel iki tane ısmarlamayan...... ısmarlarım ama birini ben yerim. *
kendisini ankaraya transfer etmek için elimden geleni yaptığım, sıcacık dostluğuyla her zaman yanımda olan yazar. * *
bu yazar var ya bu yazar benim için sırdaş, arkadaş, dost ve dahi her bişi..ilk kez mırc da muhabbete başlamıştık bu canım ciğerim zatla..sonra gecenin bi körü bir sürü saat konuşup dertleşmiştik...o zamanlar sabahlara kadar süren msn zirveleri olur ama biz pek iplemezdik..temmuz sonuna tekabül eden o günlerden beri tanışırım bu insan canlısıyla ve benim için yeri gerçekten başka olandır o..umarım daha da uzun zamanlar var olacaktır. ayrıca kendisi gelecekteki ortağımdır....iyi ki o mırcı kurmuşum da iyi ki bana feridun demişsiniz ve de iyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın....
sözlüğün birinci senesinde, asabi havan çok tahrik edici demek istediğim yazar. *
zirve aşkına 9 saat yolu çektiği için gözümde hep diğerlerinde biraz daha farklı görülen bir zirve katılımcısı.

modifiye edilmiş metal müzik kültürü nedeniyle ayrı bir severim kendisini, sözlükte ara sıra gördüğümüz bir bok bildiğini zanneden avanaklara beraber ayar veriririz bunla.

ayrıca voice of the soul, kesişim kümemizin bir elemanıdır.

başka...kutlu olsun diyeceğim de harbi saçma yaa, ben de sen de bir yıldır burada değiliz ki ?

bu ne özentilik *
tanımadığım yazar olarak kutladığım yazardır.* *
buralardayım abi ben, iş güç final sınav uğraşıyoruz demek istediğim hatta dediğim yazardır...
ayrıcana, şu mirc olayına tekrar dalalım, iki geyik patlatalım ve birinci yaşımız kutlu olasıca yazarı...
radyo uludağ'ın dinlenme sebeplerinin en başında gelen insandır kendileri. hem çok sağlam yayın yapar, hem de tüm istekleri göz önünde bulundururdu, sağolsun.

- wolf, çal bir macbeth de kendimize gelelim. *
"ırmak'ta içiyoruz", "seray'da sc oynuyoruz", "friends'te tavla oynuyoruz" zirvelerinden birini gerçekleştireceğimiz yazar. olmadı günü birliğine gidip gelmek bile yeter, görükle'ye..
nice yıllara...
sözlükte entrylerini takip ettiğim tebrik ede ede hal olduğum yazarlardan. itü de mod değilmiş, az görüşelim. **
bir dargın, bir barışık iyi yıllar.
beni öldürmeye kıyamayan, müzik zevki yerinde yazar.
1. yılın kutlu olsun yazarı.
ankara'nın hiç görmeden cok sevdigim güzel yazari. yayın oldu mu hiç yalniz birakmaz kardesim. varlıgı yeter kişisi. sözlügün güzelliklerinden. selametle.
ajdar anik, ismail yk hayrani yazar. oyle boyle degil *
muhabbetine doyulmayan insan. bütün zirvelerde katılımcı zirvesinde adı geçen ama işi sebebiyle katılamayan yazar. nasip diyoruz, bütün zirvelere bekliyoruz.
tek cümleyle özetleyecek olursak;
(bkz: adam gibi adam)
aman ha kızdırmaya gelmez siz siz olun dikkatli konuşun bunla.** yine de, iyi ki tanımışım seni be wolf.

ve tabi ki;

birinci yılın kutlu olsun.
(bkz: ruin) * * *
birinci yıl şeysin kutlu olsun yazarı.
yarın sabah yerine işe gideceğim yazar. dolayısıyla kendisiyle rolleri değiştirdik.**
Bana entry girme fetişisti yazardır efendim kendisi.. bıkmıyor, usanmıyor.. Durduramıyoruz..
2905. entrysini şahsıma hediye ederekten gözlerimi doldurmuş, çipil çipil yapmış yazar kişisi... nice entrylere hep birlikte can insanı, canım insanı..
muhabbetine doyum olmayan, gerçek bir dost. ah bi de gs li olmasa...
1,5 ay sonra doğum günü olan cağnım insan. hadi bu da 32. entryim oldu başlığına..24 üncü yaşına girmesine ramak kalmış olan cağnım arkadaşımın, 24. yaşını 1,5 ay öncesinden can-ı gönülden kutlar, nice 24 lere derim efenim..