bugün

r10.net'e erişim sağlayamayanların kurtarıcısı webmaster sitesidir. ama dikkatli olmak gerekir, r10 kadar güncel değildir.

örneğin hizmet ilanını 2 ay önce r10 ve wmaracı'na veren biri r10'dan çoktan dolandırıcılıktan banlanmışken wmaracı başlığında insanlar hala bilgi ister.
kaliteli bir webmaster sitesidir. r10 pazar olarak daha iyi fakat alt yapı sıkıntısındna dolayı site çok yavaş ve kullanışsız. r10'un geçici kapanması veya bakıma alınması halinde tüm pazarın buraya geleceğine eminim.
15 yıldır internet alemindeyim, böyle salak bir oluşum görmedim. vip üyelik satın alınsın diye özel mesajdan tutun, mesaj atmaya kadar her şeye sınır getirmişler. biriyle konuşuyordum, pazarlığı filan yaptım, son mesajımda adamın posta kutusu dolduğu için mesaj gönderemiyorum. ulan bari karşıdakine ''bak mesaj geldi silmezsen göremezsin'' gibi bi uyarı koyun amk. sana teknoloji sitesi diyenin amk.
r10'nun gölgesinden çıkamayacak gereksiz oluşum
faydalı şeyler bulduğum site. şu domain ismini değişse ne güzel olur. 'w' görünce midem bulanıyor.
Gayet iyi ilerliyor.
premium hesaba geçme konusunda kararsız kaldığım site. site analizleriyle ve günlük site takip araçlarıyla ilgili bilgisi olan varsa yeşillendirebilir.
hit kaldirmak, reklam satmak icin sahibi tarafindan networke katilan gereksiz site.

gidin alexa'ya para odeyin, adam gibi istatistik alin. analytics zaten ucretsiz.
gereksiz olan bir sitedir, paranızı o sitenin kullandığı araçlara yatırabilirsiniz.
zamanla r10'un önüne geçemeyecek site. geçemeyecek diyorum bak.
r10 dan daha iyi site. r10 çıktığında başka doğru düzgün kaliteli site yoktu ama r10 ve başka kaliteli siteler warken wmaracı cıktı ve yerini aldı.
üye olayım ticaret yaparım dedim fakat durduk yere banlayıp kimlik numaramı falan istediler. heralde içlerindeki r10 kıskançlığından ötürü böyle biz zoruz havası yapıyolar. ulan size değil tc bok bile vermem s.gidin.
üye olayım ticaret yaparım dedim fakat durduk yere banlayıp kimlik numaramı falan istediler. heralde içlerindeki r10 kıskançlığından ötürü böyle biz zoruz havası yapıyolar. ulan size değil tc bok bile vermem s.gidin. kimlik bilgilerini satacak olmalı ki sırf kimlik bilgisi almak için durduk yere üye banlıyor ama nedense üye olurken sormuyor bunu! çünkü o zaman üye olmazlar dimi sayın şeresizler.
T.C. Kimlik vermek zorundasın, senin kim olduğunu adamlar herhalde beynini açıp okuma yetkileri yok maalesef, klavye delikanlısı.
bana da geldi mesaj başlığa da yazdım şakadır heralde.
kıytırık bir webmaster sitesi.. moderatörler 15 yaşında falan galiba.. en ufak şeyde sizi engellerler . R10 dan şaşma.
R10 sitesinin gereksiz gölgesi olan bir sitedir. wmaracı sitesinde kesinlikle adalet yoktur. parası olan insanlar premium üyelik alarak insanları dolandırıcın wmaracı şirketi sözde "uyarı" veriyor. ancak normal bir üye ufak bir yanlış yapınca sistemden banlanıyor. neden? -18 yaş mantığı ile çalışan wmaracı sitesi her yıl düzenli para veren müşterilerine yalancı şahitlik yaparak onları savunuyor, mazlum olan premiumu düşük ya da premium olmayan üyelerine ise acımadan sistemden uzaklaştırıyor. işte böylesine sahtekar bir forum sitesidir.
r10 gölgesinde olan bir sitedir. adaleti kesinlikle olmayan, parası olanları savunan, haksızın yanında olan bir webmaster sitesidir. -18 yöneticileri olan bu sitede kesinlikle adalet beklemeyin. haklıyken haksız konuma gelip sizi cezalandırırlar. bu yüzden bu gereksiz siteden uzak durmanız sizin için daha sağlıklı olacaktır. sahtekar, dolandırıcı, yalancı iki yüzlü bir web master sitesi arıyorsanız wmaracı sitesini tercih edebilirsiniz.
sadece araçlarını kullandığım site.
Türk webmaster siteleri arasında en güzel sitelerden birisidir. R10 sitesinin herkesi üye kabul etmemesi de kendisine büyük kullanıcı kazandırmaktadır.
Ayakta kalan nadir webmaster sitelerindendir. Şüphesiz bunda üyeliklerinin açık olması da etkilidir. (bkz: r10)