bugün

En son stranger things de oynuyordu sanırım.
henüz 20 yaşındayken oynadığı night on earth filminde asi bir taksi şoförünü canlandırmış zarif aktris.
Erkek olsam alırdım.
19 yaşındaki hali çok azgın ve güzelmiş

görsel

Körpeyken johhny depp yemiş kendisini

görsel
hem çok güzel hem çok başarılı. daha ne olsun?
29 ekimde doğmuş. 47 demiş.

https://www.imdb.com/name/nm0000213/?linkId=58877649
En güzel kadındır, net!
Hafiften ama çok hafiften yüz hatlarımın andırıyor olması büyük tesellimdir.
Evet.
beter böcekteki hali hafizama kazinmis. yaratik filminde asik etmistir kendine zalimin gizi.
(bkz: yüce allah şahidimdir ki sen bi gadınsın)
Johnny depp ile birlikteydi uzun süre boyunca. Edward scissorhands filminde birlikte oynadılar.
görsel

Lucas (1986) filminde ve 2018 Beyaz Perde Sanatçıları Derneği Ödülleri'nde .
Yahudi olduğu açıktır. Ahlaksızlığı yaymaktadır.
En beğendiğim aktrislerin başını çekiyor. Kendisini ilk Mr. Deeds veya Beetlejuice da izlemiştim tam hatırlamıyorum. Gençliği dünyanın en tatlı ve en güzel kadınlarından birisi. 47 yaşında bile çok güzeldir. Eşcinsel olduğundan şüpheleniyorum.
görsel
görsel
görsel
görsel
sayko bakışları yüzünden geçmişini araştırdığım hatun. çiftlikte büyümüş ve 13 yaşına kadar ailesinin evinde elektrik yokmuş. genç yaşta hırsızlığa başlamış ve ünlü olup parayı bulunca bile bu alışkanlığından vazgeçmemiş. 2001'de milyonlarca doları olduğu halde giyim mağazasında hırsızlık yapmış. daha sonra kefaretle serbest kalmış.

gözünden bakışından adamı çözerim net. kadının psikolojisi bozuk orası kesin. bakışlardan seri katillik akıyor. yakında X kişisini öldürdü haberini görebilirsiniz : http://healthyceleb.com/w...er-Homefront-Premiere.jpg
ismini görünce istemsiz olarak "shake shake senora" şarkısını söylemeye başladığım aktris.
Kıskandığım tek kadın belkide. Kısa süre de olsa gary oldman'la sevgili olmuş, beni çıldırtmıştır* mükemmel yüz yapısına hasta olduğum johnny depp le de sevgili olmuştur, her ikisine hastayım ve bu kadın her ikisi ile ilişki yaşamış. Bir de gençken çok güzeldi, yüzünü de kıskanıyorum hafiften. Ama en çok gary oldman'la olan ilişkisini kıskanmıştım*

görsel ne olursa olsun hakkını yiyemem yüzü baya güzel, çok ince işçilik..
Mr. Deeds'te inanılmaz tatlıdır.

görsel
görsel
görsel
doğallığından, zerafetinden birşey kaybetmemiş, hala sıcak bakışlarını gördüğümde huzur bulduğum aktrist.
44 yaşına gelmiş.
görsel
görsel
görsel
Winona Ryder, 29 Ekim 1971 tarihinde, Amerika Birleşik Devletleri’nin Minnesota eyaletinin Olmsted County, şehrinde dünyaya gelmiştir. 1985 yılında profesyonel oyunculuk kariyerine başlayan Ryder, birçok Hollywood yapımında rol almış ve Amerika Birleşik Devletleri’nin aranılan simalarından biri haline gelmiştir.
ilk uzun metrajlı filmi olan Lucas ile, ses getiren Winono Ryder, sonrasında birçok yapımda daha rol almıştır.
Çok sempatik, tatlı, değişik bakışlı bir hatun. Keira Knightley'e de benziyor evet. Kleptomani hastalığı varmış bi de onu yeni öğrendim.
(bkz: ona hırsız diyorlar çünkü bizim kalbimizi çaldı)
çok tatlı, şirin, koca gözlü her zaman aşık olduğum aktris. keira knightley' e de benzeyendir. kleptomanihasta lığı vardır.
Fazla güzel ve duru ifadesi olan aktrist.
Benim icin abd sinemasının en güzellerindendir .
bizim kızların kendisinin fotosunu, kenarına "ibneliğin lüzumu yok" lafı iliştirilmiş vaziyette kapak fotosu yaptığını bilse johnny depp ayrılığından bu yana yediği en büyük darbeyi yiyecek hatundur. edward scissorhands deki hali de erik gibidir kütür kütür.