bugün

onun yerine ssid yi gizli yapıp, bizim kablosuzumuz yok demek daha mantıklıdır.
genelde bir iki dakika gazete başlıklarına bakıp hemen kapatan kişilerdir bunlar. ama şifreyi verirseniz kota zorlanmaya başlar birden. direk veremem denmelidir. mazerete gerek yok.
(bkz: ben de bilmiyorum)
Biz yakinda tasincaz denebilir. Nitekim ben bir kez bunu yapmistim. Gercekten 1 ay icinde tasinmayi dusunuyoduk ama 1 yil daha kaldik orda. Sonucta istemeden de olsa wifici komsuyu gondermistim.
Hocam ben 7-24 açık bırakmam ama ya. Yook evden çıkarken geceleri falan muhakkak kapatıyom içim rahat etmiyor.

Hıı hı hıı hı. Tamam oldu sonra görüşürüz.

Yesss.
aha daha dün başıma gelen olay. interneti komşularla paylaşmak suçtur diye cevap verdim, uzaydan dünyaya düşmüşüm gibi bir tavırla karşı karşıyayım.
un serdim denilebilir.
Bendede yeni bitti inanırmısın ?
ben de bilmiyorum ki bizim oğlan biliyo ben annamam pilgisayardan.
hatunun teki geldi, afedersiniz internet şifrenizi alabilirmiyim? dedi. gayet tabi buyrun (4gb kotalı yıllar). 1 günde kotanın neyse, bak halen sinirleniyorum.
-wifi şifresini söyler misiniz acaba ?
-birden dokuza kadar tüm rakamlar.

şifre: birdendokuzakadartümrakamlar.
empati yapmak en iyisidir,yer yer kötü günler görürüz böyle günlerinde ayrı bir nüansı vardır,ama gerçekten dünya malı dünyada kalır şifreyi vereceğiniz komşu şifreyi istiyecek ve isterkende çekingen bir üslup takılıyorsa bilin ki dara düşmüştür,insanlık namına verilmeli akk aşımı zaten kaçınılmaz,yarın birgün lafı açılır,böyle böyle komşumuz vardı allah ondan razı olsun denilir,ne güzel bir hayır duası olur.
unutmayın insan her halden ve her durumdan anlamalı.
not:bu kötümserlik olduğu müddetçe,tabi ki kendi ülkenizin insanlarından hayıflanırsınız dışlarsınız,ülkede birlik beraberliğimiz yok bilim istiyorsunuz,huzur istiyorsunuz nasıl olacak bu iş?
(bkz: ocakta yemeğim var)
wi-fi şifresini otlakcı piç yaparak cevap verilebilir.
cebimde.elim dolu sen alsana.
(bkz: yarak var yen mi)
görsel .
taze bitti be hacı.
şifre verilir sonra modem arayüzünden mac adresi engellenir. Böylece şifreyi girseler de internete bağlanamaz ve deli olurlar. Bundan sonrası onların akıllarındaki soru işaretleri. Bilmemezlikten gelin.

Good job.
Şifre bu, ama her cihazda girilmiyor baştan söyliyim yine de bağlanmayı dene deyip yanlış şifre vermek
Az yede kendine modem al
Yarim saatlik bir işim var diye istenir genelde tabiki sizde verirsiniz 30 dk sonra şifreyi değiştirsiniz.
Babam: wifi yok kızımızı verelim size oğlunuz ne iş yapar?
on tane büyük a. evet.
wi-fi şifresini verir sonra kenefe gitme numarası ile bilgisayar başına geçip mac adresine blok konur. misafir bağlanamaz.