bugün

-what the fuck are you talking about?
+sex.
entry formatından bihaber yazarımsı.
hollywood filmlerinin olmazsa olmaz repliği.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#12655588)yakında sözlükte selebiriti olacak yazar arkadaş.
umarım bol bol sevişir.
(bkz: #12655588)

allah gönlüne göre versin yazarı.
(#12655493) kendi sesinden.
(#12678210) sana fake diyenlere sen de fuck you de.
korkunç yorumları vardır. ayağınızı denk alın derim!
(bkz: kötü çocuk)
her ne kadar formata uymasa da çoğu kızın yapamadığını yapan, dobra dobra konuşan, gerçekleri açıklayan, diğer kızların özenmesi gereken insanımsı varlık.
kız olduğuna inanmadığım yazar kişisidir.

kendisi bence sözlüğe cüretkar yazılar yazıp bazı sözlük beylerinin ağzının suyunu akıtan bir er kişidir.
bayan olduğuna sonuna kadar inandığım tatlış bir yazar. tatlış olsa gerek.
tanışalım mı ?
http://goo.gl/Fz1dj adresinden formspring'te kullandığı ve beğenilere karşı teşekkür ettiği, "sözde" fotoğrafının internette çeşitli yerlerde kullanılmış halini görebileceğiniz "fake" yazardır. (bkz: yazarımsı) *
http://goo.gl/fz1dj adresindeki fotoğraf bana aittir diye bir ibare kesinlikle kulanmadım. formspringden gelen bazı sorular(ayak hakkında olanlar) hoşuma gitti sadece ve devam ettirdim. bu fotoğrafın rahatlıkla bana ait olmadığını anlayabilecek zekaya sahip olduğunuzu sanmıştım oysa ki.
şeklinde açıklama yapan yazar.
+18 yazar. tecavüzcü coşkuniye, alçonun bacısı. sözünü esirgemiyor ama abazan. maalesef frengiden burnu sürtecek yazar. demedi demeyin. *
nickinde imla hatası bulduğum sözlük yazarı tanşalımmı.*
(bkz: whatthefukareyoutalkingabout un günlüğü)

uçurulması an meselesi.

bu arada entryleri, hal hareketleri itibariyle bir yazarı aklıma getirdi kendisi.

o değil de bi' gamze de souza vardı sahi ne oldu ona?he evet lan, qamberdesouza'nın kardeşi*
nickinden amacını belli eden yazar.
beni pek takmıyor gibi olan yazar. hay kedi canını senin. *
(bkz: burası kasıyo mesene var mı cnm) *
bunun enrtylerine bayılıyorum ! gerçekten şu sözlükte beni güldürebilen, okumaktan zevk aldığım tek yazar diyebilirim. onu bir arkadaşıma benzetmekteyim, yani yazılarını. o da böyle farklı yazardı, alemdi, güldürürdü falan... sonra gün geldi beni öldürdü. neyle ? tabiki aşkıyla !

yolun açık olsun bebeğim, çok tatlı yazmaktasın, hastasıyım !
tanımam etmem hiç bir yazısını da okumadım beni de enterese etmiyor ama,
i'm talkin' about the death of rock and roll,
and who killed it.
i'm talkin' about the blues.
i'm talkin' about the news.
sikimtonik bir yazar işte.
allah yakar adamı.