bugün

Whatsapp plus siker atar. Ancak ban yeme ihtimaliniz var. Bir daha o numara ile whatsapp kullanamayabilirsiniz.
telefonu bile kapatıp açmayı denediğim lakin şuan hiçbir şekilde mesajların iletilmedigi uygulamadır.lanet olasıca.
Facebook ve whatsapp erisiminin an itibari ile durduruldugu program. Gecmis olsun.
an itibari ile devre dışı bırakılmış.

Sms atmayı özlemişiz.
benim için bu aralar gereksiz olan uygulama zaten yanlızlıkta dibe vurdum.
An itibariyle iletim problemi devam eden uygulama.
çalışmayan program. uyuz oldum sabahtan beri hiç bir mesajım gitmiyor haber alamadığım kişiler var ot gibi oldum bi anda suyumu ver geç yani.
Bylockta da sıkıntı var mı merak edilendir.
Telefonlariniza vpn indirerek girebilirsiniz. Ama arkadaslarinizada soyleyin kimse yok suan whatsappda.
arkadaşlar düzeldi.
Şu anda kullanılamayan program. iki ayrı kişiye mesaj attım ikisini de göndermedi.
Whatsapp'a giremiyorsanız ByLock diye bir program var onu indirin, ara yüzü falan çok hoş.
akıllı telefonumda olmayan bir uygulama. dünya geneline bakarsak epey ilgi gören, "gerekli" bir uygulama olduğu belli.

ama benim hiç mesaj atanım, beni sevgiyle kucaklayanım, bana içini dökecek olanım olmadığı için indirme gibi bir gereksinim duymadım.

ha elbet var beni kucaklayan, seven sayan. annem, ama o da whatsapp kullanmıyor işte.
ahaha bende neden kafa dinliyorum kimse rahatsız etmiyor diyordum. meğerse bozuk olan programmış.
konuşamıyorum sadece sms.
arkadaşımın mesajlarına cevap veremediğim için trip yediğim uygulama.
ulan ben kapattım sanki koca whatsappı olaya bak ya.

edit: ara ara gelip gidiyo neden bilmiyorum.
Çalışsana orospu çocuğu. Siktiklerim ya. Ulan yurtdışıyla normal cepten konuşuyorum. Fatura götüme kaçtı. Yaraa yedim. Benim malımı bana kısıtlıyorlar amk.
(bkz: bu adam size ne yaptı)

yahu bunu neden kısıtladınız ya, facebook, twitter, instagram yeterdi. nasıl konuşcak insanlar yakınlarıyla, uzaktaki sevgilileriyle? neden bizi viber a mecbur bırakıyorsunuz?
Benim pek anlayamadığım durumdur.Cünkü mesaj atanım yok.Mesaj atanım olsa anlarım bozulup bozulmadığını.Duruma göre bu entryi editlicem.Beklemede kalın.
sonunda iş görmeye başlayan uygulama.
Sonunda girebildiğim uygulamadır. Garip bir ülkeyizö her gün farklı olay bakalım yarın neler eolacak.
Tekrar gitti.
21.11'de yolladığımız mesajlar 21.12'deki mesajdan sonra gidiyor.
Kendine geldi çok şükür.
Normale dönse ne farkeder mesaj atanımız yok ki.