bugün

işlediğim günahların yarısı bu uygulama sayesindedir. Yapılan dedikodunun dönen planın haddi hesabı yoktur. Ha birde son görülme özelliği beni benden alır niteliktedir.
Toplamda 14 aylık bir depolama sonucu cihazda 235 bin mesaj var. Bir program aracılığı ile de istatistikleri detaylı görmekteyim. son 50 gündür toplam mesaj sayısı ulu sözlük wp grubunu saymazsak 47. Sadece 47 mesaj gelmiş yani. Ve konuştuğum farklı kişiler sayısı ise 5. 50 günde 5 farklı kişi toplam 47 mesaj. Bence yalnızlığın en kısa tanımı.
görsel
Silip tekrar yükleyince tüm mesajlara mavi tik gönderen uygulama.
1639 mesaj gelmiş okumaya üşeniyorum. Çevrimiçi olduğum an kaos ortamı çıkacak.
daha modifiyelisini arayanlar;

(bkz: WhatsApp plus)
130 bin kayıtlı mesaj varmış. ama sadece bizim sözlükteki ulu sözlük wp grubunda yazılnları okuyup çıkıyorum öylesine boş bir uygulama şu sıralar benim için.
Şuan birincilik sende ama vakti gelince yerini telegrama kaptıracaksın sayın WhatsApp.
Şeytanın icadı.
anal seksi şehir efsanesi sanan yazar.
(#26602458)
ios 10 güncellemesiyle wp ı tamamen arka planda kapatınca mesaj bildirimi gelmeyen uygulama... varsa bilen mesaj atabilir mi ?
sözlük kastığı zaman hemen geçilirdi eskiden. hey gidi günler hey.
google'dan rakip gelmiştir.
(bkz: google allo)
sms olayını komple bitirmiştir.
bugün itibariyle yeni hizmet koşullarını kabul etmediğiniz taktirde kullanmaya devam edemeyeceğiniz uygulama. Kabul ettiğinizde de bilgilerinizi facebook ile paylaşıyor. Ayarlarınızı buna göre değiştirmeyi unutmayın derim.
(img:#1191614)

Beta sürüm kullanıyordum. Güncelleme zorla geldiği için bu beta sürümü kaldırıp tekrar kurmam için yönlendirildim fakat ss de görüldüğü üzere mal gibi kaldım indirme linki gelmiyor.
Yardımcı olabilecek yazarlar mesaj kutuma parmak atabilirse memnun olurum.
Valla pek konusacak kimsem yok ondan kullanmiyorum.
görsel
Güncelleme gelmiş uygulama. Zükerberk çalışıyor.
sınavdan dolayı sildiğim, daha sonra arkadaşların mesaj tacizine dayanamayıp tekrar yüklediğim uygulama.
Bu ne şimdi???
görsel
uludağ sözlük ile telefonum da bulunan internetten yazismayi sağlayan program.
artık kullanmadığım bi uygulama. çunku insanlarla bağım kalmadı gerek onlar gerek ben kestim.
görsel
Gerekli güncellemeyi yapıp stalkerların yüzünü güldürmüştür.
yaşasın arama korkusu olmadan profil fotoğrafına bakabilme özgürlüğü.
Profil resmi ile arama bölgesini birbirinden uzaklaştırdığı için çok can kurtarmıştır.