bugün

çevrimiçi ama umrum dışı olmasını istediğim b*ktan tipin takıldığı uygulama.
selahattin ile abdullahin iletisim araci oldugundan beri kullanmadigim.
iyi güzel uygulama fakat şu smileylerin felan yenilerini ekleseler. +18 ifadeler eklense daha ilgi çekici ve akıcı olur.
Gemi biraz sola mı çekiyor?

Bozuldu galiba uygulaması.
Whatsapp uygulamasini anneme ogreten benim allah belami versin, hayattan sogudum artik anne yazma her aklina geleni yazmaaaa.
son zamanlarda sapıtan uygulama. sizde oluyor mu bilmiyorum ama whatsaptan bir mesaj atıyorum telefonu yanıma koyuyorum, uzun süre cevap gelmeyince uygulamayı açıyorum, uygulamayı açar açmaz ya yolladığım mesaj yeni iletilmiş oluyor ya da karşının cevabı o anda geliyor, uygulamayı açmasak s...n sene mesaj gelmeyecek. nerde eski whatsapplar.
facebook'un satın almasından sonra aynı facebook gibi bazen saçma saçma hata veren programdır.
ha bire insanların beni engellediği uygulama, sms den çok daha güzel ve pratik. Varsa ortak kafada biri yazışır eğleniriz bazı akşamlar. Özelden ulaşın.
bir anda whatsapp mesaj geçmişiniz bozuk geri yüklemek ister misiniz deyip ta 2013 e mesajları sıfırlayan yavsak uygulama. ulan göt her akşam yedekleme yapiyon da nerene sokuyosun onları? var mıdır bi çözümü bilinmez.
Anasının amı app'i.

Az önce şöyle hata verdi:
Peşin not: internet çekiyor var.

"Sen mesaj atıyorsun tek çizgi geliyor yani karşıdaki kişiye gidiyor ama iletilmemiş. Ama karşıdaki size mesaj atabiliyor. Saçma amk. Ayrıca karşıdaki kişi çevrimiçi gözüküyor."
hatun soyma aracı. flört aracı.. yazışma aracı.. kendisi akıllı telefonun şartlarından bir tanesidir. islamın şartı neyse akıllı telefonun şartı da budur.
Goruntulu konusma ozelligi geliyormus sonraki guncellemeye. Mark bu programin da icine edecek gibi.
Akıllı telefonlar için geliştirilmiş bir tür mesaj atma uygulaması. Facebook tarafından satın alınmış olup, Android, iOS, BlackBerry,
Windows Phone, Symbian ve Nokia S40 cihazlarına çıkmıştır.
insanın elini kolunu bağlar. uzun süreli konuşmalar için hiç tavsiye etmiyorum sms en güzeli. zira mesajda düşünmeye zamanınız oluyor, ayrıca cevap gelene kadar da başka şeylerle ilgilenebiliyorsunuz. ama whatsapp öyle değil sürekli meşgul ediyor insanı cevap yazınca anında tık diye cevap geliyor. sohbet esnasında hemen gene cevap vermek gerekince de insan saçmalayabiliyor düşünmeden. neyse kısa işler için whatsapp en güzeli tabi. uzun sohbetlerde mesajın eline su dökebileceğini sanmıyorum. beklemek bile güzel.
engellenebileceginiz uygulama.
facebook un 16 milyar dolara satın aldığı şirkettir kendisi. o kadar para edip etmeyeceği tartışmalıdır.
darısı tictocun başına.
Kendisinden daha iyi bir çok Program olsada portföyünü daha önce oluşturup çoktan üsküdarı geçmiştir bu ipne.
Yeni nesil bbm dir , modası ne zaman geçer bilinmez ama başınıza dert açabilir.
Tumblr Grubu adı altında günde rahatça 10 kız düşürebileceğiniz telefon uygulaması.
Feci kazalara yol açabilen uygulama. Bu zımbırtı yüzünden sabahın 6 sında aramam gereken en son kişiyi aradım. Şu an bu yazımı görüyosa özür diliyorum.
görüntülü görüşme özelliği gelecek olan mesajlaşma uygulaması.

mark çalışıyor.
akıllı telefona karşı olmama rağmen pc'ye, indirmek durumunda kaldığım application. insan ilişkilerine ve iletişimine yeni bir boyut kazandırdığı yadsınamaz.
akıllı telefona karşı olmama rağmen pc'ye, indirmek durumunda kaldığım application. insan ilişkilerine ve iletişimine yeni bir boyut kazandırdığı yadsınamaz.
sözlük grubunun yeni oluşundan dolayı, eğlendiren programdır.
sözlük grubuna dahil olunsaydı "ooooo bizden habersiz pilavlı yapıyomuşsunuz mübarekler pehehehe" yazılcak olan programdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar