bugün

Vassap seklinde okunmalıdır da bunu boyle okuyan sadece kızlar degil.
mahmut diye mi okuyosaydı.. gayet akıllı güzel ve seksi bir kızdır.. e haliyle ilgi alanıma girer.. e haliyle çok iyi olur çok da güzel iyi olur..
dişidir.

bak mallığa bak

başlıkta ''whatsapp ı'' diyor .sonra watzep .

ibretlik....
başlığı açan yazar gibi vatsap diye okuyan kızdır.

ne diye okuyacak çok merak ettim ben. bu kadar yabancı hayranı olmayın amk. vatsap dese n'olur, vatzep dese n'olur. sen whatsapp ı diyosun ama, vatsap okudu diye ayar veriyorsun kıza.

la bi' yürüyün gidin.
Öyle ya da böyle anlıyorsunuz dimi fazla kafa yormayin hadi Dağılın bence en iyisi.
ingiliz veya amerikan ıngilizcesine göre değişecek olan whatsapp'ın bir kadın tarafından vatsap diye okunması durumudur.

Whats-app olan iki kelimeden oluşan bu uygulamanın amerikan ıngilizcesindeki karşılığı.
Vuohts(whats) eap(app) şeklinlde olacaktır.
Ingiliz aksanında ise vats eap gibi birşey olabilir yanılıyor da olabilirim britisçiler düzeltsin lütfen.
Efendim her ne boksa ne takıldınız şu applicationsların * okunmasına.
dogru okuyordur. Whats up ın kelime oyunu yapılmış halidir whatsapp. Sonunu ep diye okumak bu yüzden amaç dışıdır ve kasıntılıktır. Vatsep diye okuyanların aksine ingilizce biliyordur.
benim sevgilim vatzap diyor.
ingilizcesi pek iyi olmayan kızdır.
Öyle de yaslanır böyle de.. Arkadaşım gizli homoseksüel misin len, filoloji bölümü mü açıyorsun kızla? Nasıl okursa okusun, dişiliği etkileyen bir durum değil bu. Yapman gereken belli, sus ve görevini yerine getir.
"Madem vatzep diye okunduğunu biliyorsun neden "whatsapp i" yerine "whatsapp ı" diye başladın o başlığa?" sorusunu sordurur.
ne diyem, mahmut mu diyem diye de sormuştur ayrıca.

whats up * dan esinlenerek isimlendirilmiş bir iletişim programını vatsap diye okumuştur. app in application ın kısaltılmış hali olduğunu bilmiyordur. cahildir. keşke ölsedir.
kelime whats up cümlesinden ortaya çıktığı için öyle okunmasında bir sakınca yoktur.
vatzep de diyebilir.
yani bunlara kafa yoracağınıza keşke biraz kitap falan okusanız.
en azından kendinize bir şeyler katarsınız.
Açık seçik kezbandır. Konu kilit.
isminin esasen what's up? kalıbından geldiği ve app = application olarak tamamlanan ve what is application? anlamında değil de what's up? yani neyabiyün anlamında olduğunun farkında olan kızdır. bunun erkeği de vardır. erkeklerinden bir tanesi ceo'sudur.

bu durumda hepiniz göt oldunuz. dağılın.
Ingiliz manita bile vatsap diyorsa siktir olup gitmek duser bize...
bir vatçap diye okuyan baba değildir.**
sikimizde olmayan kızdır.

o bokun nasıl okunduğu da zerre kadar sikimizde değil.
"whatsapp'i" "what's up?" olarak okuyan kızdır. türk olması muhtemeldir. "uats-ep"e yakın şekilde okunur. "w" harfini yuvarlak, app'i "ae" sesi ile okuyun.
doğru okuyodur.
"vatzep" diye okuyan maldır. o ne lan?
Coca cola yı koka kola diye okuyan kızdır.
facebooku da feysbuk diye okur bu şimdi.
vaytsap diyen arkadasim var oturun yerinize.
twitter'ı twitter diye okumayan kızdır.