bugün

insanın bir zamandan sonra alıştığı durum. ilk başlarda "lan benimki bozuk galiba hiç mesaj yok" dedim. "Abi o senin yalnızlığın" dediler. Ben de saygı duydum...
Zor ama alışılan bir durumdur, kendimden biliyorum.
Bazen de bunun aksine hiç beklemediğin anda hiç beklemediğin bir insandan mesaj alınca iyi hissettiriyor.
Ben whatsapp'ı sildim kimse fark etmedi. Hangi yalnızlıktan bahsediyorsunuz gençler.
Yalnızlıktır ulan.
Bana da oluyor çokça, sonra whatsapp'ın kapalı olduğunu fark ediyorum. bir açıyorum ki yüzlerce mesaj, saçma sapan arkadaş gruplarından yarak kürek muhabbetler. Hayır ayıp olmasın diye çıkamıyorsunda. Başkasından gelsin diye bekliyor insan ama gelmiyor işte napalım.

Enteresan durumdur.
yalnızlıktır. 1 gün boyunca mesaj gelmemesi duble yalnızlıktır, sek içilir.
Saka yapmiyorum ama dun gece 1den beri mesaj gelmiyor. Bir seyden sonra alisiyorsunuz cokta takilacak bir durum degil arkadaslar sakin olun. Sevdikleriniz en onemlisi aileniz yaninizdaysa gerisi muhim degil.
herkes hayatından memnundan dedirten hadise.
Arkadas gelmesin zaten, bip bip bip surekli otuyo susturamiyoruz naleti.
Bazen kendimi yanlız hissediyorum. Arada bir de bakıyorum acaba internet mi çekmiyo yoksa telde bir sorun mu var diye.
bana geldi 3 tane ama işe yaramaz cidden açıp okumadım bile. manitacılık işlerina yoğunlaşmak şart yaz da geliyo yavaştan.
Üzücü olabilir.
Gelin grup yapalım.
Son bir ayda bir 3 kere geldi.

Biri ödeme bilgisi mesajı imiş. Ömür boyu lisans verdi.

ikincisi, lisansı geri aldı.

Üçüncüsü, lisansı geri verdi.

Ehuhhhehe.
öldüm de cehennemin wifi hizmeti yok mu diye düşündüren olaydır.
whatsapp bozulunca farkında olmamaktır. yavaş yavaş alışılmış bir durumdur.
Sürekli mesaj gelmesinden daha iyi bir durumdur.

Gruplar onlar bunlar derken Kafanız şişiyor sessize almak pek işe yaramıyor.

Gelecekse 1-2 kişiden gelsin onlar da bellidir zaten.

Zamanında bundan ben de yakınırdım da daha iyi be abicim. Net.
bu whatsapptan hiç mesaj gelmeyenler olarak toplanıp bir whatsapp grubu kursanız ortada böyle bir sorun kalmayacak çok zekice bir yöntemle bu sorunuda halletmenin gururunu yaşıyorum.
Bazen başa gelebilen durumdur.

Mavi tik uygulaması olduğu haberini twitterdan öğrenip 3 hafta sonra kendim tecrübe edebilmiştim ben.
en son mesaj aldığımda telsim vardı cem uzan seçim çalışmaları yapıyordu.
gecenin geç bir saatinde gayet de normal olan durum.
Gelse ne olacak dedirten bir durum. Seni seven insansa zaten yazmak yerine aramayı tercih eder.
Yanlızlık iyidir ya bak buzz gibi Uludağ var.

(bkz: Asosyallik)
benim de başıma gelen durum ama kimse bana abi demiyor.
(bkz: sözlük bana kardeş bul lan allahsız)
Whatsapp tan mesaj alan var mı? Dedirtir. Ben kişilerden alıyorum.