bugün

Tam Anlamıyla Dedikodu grubur Sabahtan Akşama Kadar mobile Bildirim gelmektedir açtığın zaman gereksiz mesajlar yazıldığını görürsünüz.
Katılmak istediğim gruptur. Ah keşke olsa. Ne güzel olur. Neler konuşuluyor öğrenmek lazım.
Ask acisi adami sigaraya baslatir bu da 31 e.

Kadinlardan tiksinip ilk yariniz olan elinize donmek istiyorsaniz ideal gruptur.

O deger verdiginiz ve sevdiginiz mahlukatlarin ne cins yaratiklar oldugunu en iyi burada tanirsiniz , bence siktir edin hic girmeyin icine.
Her türlü gıybet barındırır. Eğer erkekseniz ve adınız orada geçiyorsa ya yakışıklısınızdır ya da bilindik bilinmedik tüm beddualar size edilmiştir.
Entrika yalan dedikodu kahpelik orospuluk.... Daha birçok şey. Bir erkek karıların vatsap grubuna düşmüşse geçmiş olsun. Ayrıca bu gruplarda geceleri seks muhabbeti akşamları dedikodu yapılır gündüz durgunluk vardır.
Gördüğüm 10 gruptan 8 inin ismi ''Bitches'' dir. Kızlar birbirlerine bu kelimeyi kullanmayı cidden çok seviyorlar.
bir çok genç erkeğin ölüm fermanının imzalandığı veya ödüllendirildiği büyülü ve gizemli grup.
Yaşasın dedikodu yaşasın gıybet dedirten gruplardır. Hatta grupların içinde gruplar vardır. Gruptaki bir kişiyi eklemeden sinsice ayrı bir whatsapp grubu açılarak dedikodusu yapılır. itina ile instagram fotoğraflarından facebook paylaşımlarına kadar stalk yapılır. sonra tekrar diğer gruba girip bir şey olmamış gibi konuşulur.
Ne kadar iğrenç bir Görüntü şuraya Bakarmısın ya Gruptaki herkesin IQ sunun 15 olduğu o kadar belli ki.
Sike sürülecek akılları yoktur af edersin.
Sıradan bir arkadaşım olan bir kızın telefonu birkaç saatliğine elime geçti. Fırsat bu fırsat diyip telefonu kurcaladım. Bir whatsapp grubu vardı 9 tane kızın açtığı. Acayip şeyler konuşmuşlar aq çoğu da bizim bölümde. Bölümdeki nerdeyse tüm erkeklerin fotosunu atmışlar gruba. Fotoğrafın birinde de benim götüm var aq. Kaldığım yurtta baksırla çekilmiş bir fotoğraf. Lan benim götümün orda ne işi var lan. Bol bol meme felan gördüm grupta sağolsunlar bir aylık 31 malzemesi oldu benim için ama götümün orda ne işi var hala anlayabilmiş değilim.
Artık iyice bıktırmıştır, sessize alınmaya hak kazandılar.
Geçen bok gibi gelin olmuş bir arkadaşa periler gibi olmuşsun yorumları yağdı ya ben koptum olaydan artık.
Beni de ekleyin. Gelin evi izliyorum hergün. Acaip geliştirdim yorumlarımı. Nolur nolur nolur.
Çokzel gıybetin dedikodunun yapıldığı yerdir whatsapp kız grubumuza katılmak isteyen kızlar eqlesin.
Kızlı erkekli grup yapmışlar..
10 kişilik bir kız vatsap grubum onun içinden 5 kişilik bir kız vatsap grubum onun içinden 3 kişilik bir kız vatsap grubum var. Vatsapın abv.
en iyisi ya hiç girmemek ya da sessize almak.
Bizim kız grubunda tam tersi film,dizi konuşulur.
Konu anında sapar bir konu üzerinde bes dakika ancak konuşulur ben
genelde grupta en az konuşmayı yapanimdir. çünkü ne kadar çok konuşursan o kadar sorumluluk yükleniyor gibi hissettirir.
Dedikodunun dibine vurulan gruptur. Allah affetsin.
Olum sizin cenazenizi kaldırırız haberiniz olmaz. Saka saka korkmayın sadece gıybet. Ama damarımıza basılınca fbi ajanı oluyoruss haberiniz olsun. Tşk.
iki yüzlülük ve mide bulandırıcı insan primat davranışları gözlemek için birebirdir.

edit: imla.
Bir erkek ilişkisinin nasıl gittiğini merak ediyorsa hacklemesi gereken yer. Kesin bilgi yay yay yay.
Bizim var ama çok aktif değil. Whatsappa girmeyi çok sevmiyoruz. Dedikodu yapmıyoruz biz artık.