bugün

görsel
Varsa olmasın grubu. Olum olmaz ya hakikaten olmaz. Orada da birbirini yerler...
yaz beni dediğim grup. *
olsa da katılsak.

dipnot: sapına kadar erkeğim.
Rezalettir.
Hamam otu mu konuşulur lan nasıl kızlık bu!
katılmak istediğim gruptur. hanımlar merak etmeyin içeri girerken çükümü vestiyere bırakırım.
tilki bacımızın katılmazsa çükünün çıkacağı grup olacaktır *
(bkz: kızların whatsapp grubu)
(bkz: aramaya inanmak).
bol bol emoji kullanılan, başladı mı bitmek bilmeyen ve bir o kadar da eğlenceli gruptur.
inanabiliyor musun hala sözlükte yazıyormuş. eveeet kız o. yani nickini değiştirmiiiiiş.

kızların grubudur.
ne tür muhabbetlerin döndüğünü merak ettiğim grup alırsanız sevinirim kızlar.
Her türlü dedikodu döner.
Nickimle beraber girmek istediğim gruptur.

Ekle beni cnm gzl guzl konşrz.
gunah yuvasi.
Olgunluk dereceleri saptanamayacak ancak tahminle haklarında bir şeyler düşünülebilecek kızların grubudur.
Harika ötesi bir gruptur. bide herkes aktifse süper dehşet bisey oluyor. 1 saat boyunca ekrani hic kapatmadan araliksiz yazdigimi bilirim.
Bir keresinde dahil olduğum grup.

Ne boş ve gereksiz muhabbetler dönüyordu be. Kendimi dışarıya zor attım.
(bkz: zararlı cemiyet olacak grup)
Konu olarak her türlü kategoriye sahip konuşma platformudur. Yaklaşık 6 adet kız whatsapp grubuna mensup birisiyim. Korkun bizden.
saçma sapandır.

ben her konuda bireysellikten yanayım.
3-4-5-6 bu kadar kalabalık olmak beni sıkıyor.
hele 10 kişi ise.
öhhh yani.

hayatımdaki en önemli gelişmeleri en yakın arkadaşına anlatmayan bir tipim ben.
bu kadar kendi dünyasında yaşayan.

bu yuzden bence bireysellik önemli.
yalnız değil bireysel.
yalnız deme suratına vururum.
Tehlikelidir. O gruba konu olanın vay haline.
Erkeklerin acımasızca katledildiği grup. Her iyi olucak gibi gözüken ve başlayamayan ilişkinin ardındaki gizli örgüt gibidir.
Dahil olduğum birden çok olan gruptur. Zaman zaman içlerinde olmak beni ürkütse de oldukça sıkı bir dedikodu haznesinin olması beni mutlu ediyor. Özelikle " gıybetlerde yanarken " grubunda fazlasıyla vakit geçirmekle birlikte grubun yöneticisi olmanın gururunu yaşıyorum. Grubu zaman zaman dışarda toplayıp herkesi yönlendirdiğim ve kesinlikle dedikodularda tekrara düşmemeye çalıştığımız doğrudur.
o gruplardan birine düşerseniz, öyle bir stalk manyağı olursunuz ki; kızlar sizin hakkınızda sizin bile bilmediğiniz gerçekleri bulurlar. (bkz: müge anlı)
konu olanın vay haline diyeceğim gruptur. Düşman başına verme yarabbim.