bugün

Öyle bir gruba dahil olmadığım için kendimi şanslı hissediyorum . Arkadaş gruplarına bile dayanamıyorum çünkü.
zulüm zulüm.
Süresiz sessize alma seçeneğinin ne kadar büyük bir nimet olduğunu gösteren samimiyetsizlik yuvaları.
Tanıdıklarla arayı bozmamak için hiçbir zaman girmediğim gruptur.
Bizim sülalede öyle âdetler yok veya ailecek biz dışlanmış olabiliriz. Bilemiyorum Altan...
toplu akraba grubumuz yok ama kuzenler grubu var.
bazen çok işe yarayabiliyor.
sessize alınır ve hayata devam edilir. arada bir girilir, bakılır hmm deyip hayata devam edilir.
Akrabalık falan aileden birinin ölüp malların paylaşılmasına kadar sürer. Daha yaşınız küçükse bunu anlayamazsınız. O günler gelmeden aranıza mesafeyi koyun gruptan da çıkın. Bu kadar karaktersiz insanın olduğu yerde Akrabadan insana sadece düşman olur.
çıkmaya çalışıyorsun tekrardan ekliyorlar tek çaresi sessize almak.
kendi aile grubum bile yok. derdi olan arasın söylesin.
Sabahtan akşama dedikodu nedir nasıl yapılır öğrenmeye, grupta kalmanın sinir strese kalmamanın ise dedikodu konusu olmaya vesile olduğu gruplardır.
Onca zaman sonra deprem zamanı işe yaradı mevki de deprem bölgesinin göbeği olunca.

Yoksa şimdiye kadar cuma, kandil mesajı ile "emmi tarla ne zaman satılıyor?" fln muhabbetiydi.
Kendi akrabalarimla görüşmüyoruz, hanım tarafında da miras kavgası çok, hangisi daha iyi acaba?
Grup üyelerinin önemli kısmının fotoğraf albümlerini aç da beni gör diyebildiği ekosistem.
bizde mevcut değil şükürler olsun.
gerçek hayatta çok önceden çıktığım için asla böyle bir gruba maruz kalmadım.
ne şanslıyım ya.
lan oğlum bizim akrabalarda üniversite görmüş bir tek ben varım. hepsi, döşemeci, nalbur, arsayı müteahhite verici tipler.
birbirlerine dua gönderiyorlar. hatta bunun için kavga ediyorlar.
ben sana 500 dua göndermiştim sen bana 300 dua gönderdin diye olaylar çıkıyor. valla bak.
(bkz: whatsapp akbaba grubu)
(bkz: yaran yanlış okumalar)

Ayrıca (bkz: yaran Whatsapp grup isimleri)

Edit: referans gösterilen başlık düzeltildi.
Her şeyin konuşulduğu grup. Allah ocaklardan uzak eylesin.
Akrabalarımın tamamının akıllı telefonu ve wp uygulaması var, buna rağmen hiç böyle gruplar kurmadık. Siz niye kurdunuz ki böyle bir grup.
Çok şükür böyle gruplarımız yok akrabalar köyde biz şehirdeyiz. Aile büyükleri teknolojiyi pek bilmiyor. Oh mis.
Her daim sessizdedir.
Vicdan prangasıdır. Hiç böyle şeylerle işim olmadı. "Ethem'in çocuğunu drone kapmış" ya da "Figen teyzenin kızı evlenmiş" gibi önemsiz haberlerin sık sık geçtiği gruplar. Adeta yerel gazete gibi. Tek işe yarayacağı zaman deprem ve doğal afet durumları. Onun haricinde bomboş.
iyiki benim boyle seylerim yok ya. dusunmesi bile sıkıcı.
Çıktım gruptan. Sikerler. Ayrıca bütün wp gruplarının da taaaaa.
biliyorum hepiniz sessize aldınız ama sessizde olmasına rağmen yine de buna dayanamayan kaç kişiyiz? çaktırmadan çıkmam lazım gruptan...