bugün

(bkz: al abi bi snickers ye)
internetin şu anki en büyük muammasıdır, sırrı henüz çözülemedi.
(bkz: kırmızı ve mavinin eşsiz uyumu)
Sözlükten hiç mi ilgilenen yok merak ediyorum..
insan olmadığı kesin. büyük ihtimalle youtube otomatik olarak yüklüyor ama neden?
Kimsenin merak edip bu neyin nesidir diye araştırmadığı oluşum.
Youtube'da 210.000 den fazla videosu olan kafa karıştırıcı. Sürekli yükleniyormuş. Bunları yükleyen kimdir necidir. Birde bu çıktı başıma. Düşün dur aq şimdi.
hala çözemediğim ve kafaya taktığım youtube kanalı. yok mu benden başka ilgilenen biraz tartışalım, konuşalım, akıl danışalım..
video yüklemeleri hiç durmuyor.. yan kanalı ise webdriver ypp
Bende sadece kekliyorla milleti gündeme gelmek isteyen bir grup genç oldugunu sanıyorum cok sacma otesı cunku.
kafayı iyiden iyiye taktığım eleman. video yükleme olayı hiç durmuyor fakat dün yazdığım entry'de 210.187 idi. dün geceden beri onlarca video yükledi, şu an bile yükleniyor her saniye durmadan ama video sayısı hiç değişmiyor. peşideyiz!
şaka maka kafayı taktığım olay. çok şaşırtıyor.
youtube kullanıcısı, sanırım videolarını el ile yapmıyor yazdığı bir script ile oluşturuyor ve youtube a yüklüyor, umarım kendisi her bir video için uğraşmıyordur xO.
görsel
youtube ve google mühendisleri bu videoların dünya dışından yüklendiklerini açıklamış. ayrıca youtube arama bölümüne yazılınca bu isim, karşımıza çıkanlar da gerçekten şaşırtıcı.. bu gece 50 tanesine kadar izledim, gerçekten hoşuma bile gidiyor bu sinyaller. ayrıca video yükleme olayı hiç durmuyor..

edit: an itibariyle 210.187 tane video mevcut bu kanalda.
bir gece uyandığımda videoları izler halde buldum kanalı engelledim en osnunda çıldıracaktım.