bugün

Cunter strike tarzı savaş oyunudur. Görsel efektleri son derece başarılıdır. Fakat hack kullanan oyuncu sayısı oldukça fazladır, birde lagger sorunu vardır.
Bir zamanlar zevkle oynanan oyun.

Ancak sxe injected gibi bir anti hile programı olmadığı için hile kullananlar çoktu.

En güzel şeyse oyundaki almanlar ile muhabbet etmekti.
Her defasında bu yazıyı görünce aklıma (bkz: yarrock) gelen grafikleri basit oyun çeşidi .
Bir ara çılgın attığım oyundu. Oynaması epey zevkliydi. Ama hack kullananlara engel olamayınca iş çığrından çıktı ve oyun battı. Lagger sorunu da vardı tabi.
Bloc, Cadoro, Marien gibi güzel haritaları artık oynayamıyoruz. Hack programı indirip oyundan ne zevk aldığını anlamadığım tüm ergenlere burdan selam olsun.
zamanının en efsane en bağımlılık yaratan online oyunu. yaklaşık 2 yıldır hiç oynamadım. oynadığım zaman türkiyenin en iyi clanıydık. hatta o zamanlar dünya genelinde vip, dutch elite gibi clanlarla maç atıyorduk. ops zamanı warrock gerçekten çok iyiydi. ondan sonra bir kaç tane velet fiş çekme, overlock ve hack i oyuna soktular. o an oyun bitti zaten. ondan sonra ops sistemi kaldırıldı yeni sistem getirmeye çalıştılar bombok oldu oyun. iyiki 2 yıldır girmiyorum. o kadar emeğe,zamana ve paraya acıyorum şimdi.
adını her duyduğumda aklıma sinan abi'yi, ''lan sus lan köylü'' diye atarlanan abiyi ve sinan abi'ye küfürler yağdıran, ''kaç yaşındasın sen sincap'' ''banlatmadık kicklettik biz sizi'' gibi cümleleri güzel türkçemize kazandıran elemanı getiren oyun. hatta bir kere daha dinleyin, nostalji olur:

http://www.youtube.com/watch?v=j7cIPTQayi0
üst entry de ki video da isimleri geçen geçmiyen herkesi tanıyorum . sinan abi oyunu bıraktı ve banlatmadık kicklettik biz sizi diyen eleman şuan askere gitti dönmesi için gün sayıyoruz .
çetin ceviz oynadınmı oyundan atıyorlar...rakip oyuncunun canını sıkyorum adam tabiki oyundan zevk almıyor..sinirleniyor beni oyundan atıyor...bazukayla uzaktan tankın tam tebesine isabet ettiyorum..
silah satın alamıyorum. daha fazla eşya taşıyamazsınız uyarı veriyor. eşyada yok. şikayet yazdım cevap vermeleri uzun sürünce başka hesap açtım bir süre eşya satın aldım sonra birden oyunda hata verdi. tekrar girdiğimde daha fazla eşya taşıyamazsınız uyarısıyla karşılaştım. yani silah satın alma sorunu. şirket para kazanmak için bu yola başvurduğunu düşünüyorum. sonra bu mail cevabıyla karşılaştım. daha haladaha cevap yok.

Merhaba,

Vermis, oldugunuz rapor için tesekkür eder ilgili birimi bilgilendirmis bulunmaktayim.
Anlayisiniz için tesekkürler.

Saygilarimla,
[NX]Exar
Gamerfirst'ten Nexon'a geçtiğinden beri boka saran oyun.
Karekteriniz öldüğü zaman et torbası gibi yere lop diye oturan oyundur.
Elinde famas olanı terminatöre dönüştüren oyun. idi.
güzel ve zevkli bir savaş oyunu.
en güzel oyunlardan. empire earth'ten sonra.
eski nickim sipahi idi.
wolfteam gibi bitmiş tükenmiş mahvolmuştur şüphesiz..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar