bugün

bir john reese kadar olmasa da karizmatik karakterdir.
Breaking Bad dizisinin en karizmatik karakteridir.
Beyaz donuna kurban olduğum.
Mavi methlerine doyamadım ben.
https://www.youtube.com/w...sdGVyIHdoaXRlIGxhdWdoaW5n

dizideki en zirve sahnesi bana göre skyler'ın paraları metresi olduğu ted'e yedirdiğini söylemesi üzerine sinir krizi geçirip kahkaha atmaya başlamasıdır.
Beşinci sezonda kendisinden nefret ettirmiştir baya.
Koskoca bilim adamısın
Ama kanserin tedavisini bulamıyorsun değil mi?
Yuh artık.
zekasının yanında, kimya bilgisinin solda sıfır kaldığı karakter. o değil de slip donla gezmese iyiydi. milyon dolarlarla oynayan adam, slip don mu giyer arkadaş? hiç giyme, daha iyi.
Bu adamda iyice cimri olmaya başladı
Ulan öğretmen maaşından daha yüksek miktarda para alıyorsun
Hala açgözlülük yapıyorsun
Kendine gel.
Karısı iyi parçaydı.
maaşını az bulan yurdum öğretmenlerine çözümde öncülük edebilecek karakterde dizi kahramanıdır.
Beyaz slip donuyla sözlüğümüzün beyaz atletlisiyle iyi bir ikili oluşturacağını düşündüğüm örtmen kişisi.
Oğlunu mutlu etmek için kırmızı bir Dodge Charger almış
Karısı olacak kaşar yüzünden arabayı iade etmek zorunda kalmıştır
Ben kendisinin yerinde olsam hiç acımadan Skyler'a tokadı basardım
Onun gibi kadınlar bundan anlıyor çünkü.
Yok oluşa yaklaştıkça karakteri bozulan doktoralı kimya hocası.
Durması gereken yerde durmamıştır, salak gördüğü bacanağının sol taşşağı etmez bir hımbıldır.
Onun yerinde olsam bu ikisinden muhakkak kurtulmaya çalışırdım:
1. Skyler White
2. Jesse Pinkman.
Ulan karı geneleve düşse burdan bağdata sıra olur.. çirkin diyo.
Skyler White gibi çirkin bir kadınla evlenerek hayatını zehir etmiştir.
mike'ı öldürmesi de dahil yaptığı her eylemde kendi içinde tutarlı ve haklı olan karakter.
Libido killer beyaz slip don.

Nice bize gelsene dizi falan izleriz buluşmaları bunun yüzünden sadece dizi izlemekle sonuçlandı kimbilir.
mezartaşına girişimci yazmışlar bir de. gerçekten çok büyük girişimciydi. oto yıkama işine girip çok paralar kazanmıştı rahmetli.
adına mezar taşı yapmışlar. bizden mi çaldınız lan. çakır öldüğünde de gıyabi cenaze namazı kılmıştı bizimkiler.

https://www.atlasobscura....ces/grave-of-walter-white
Fişlenmeseydik olacaktık bir Walter white.
dizi tarihinin efsane karakterlerindendir.
bryan cranston'ın muhteşem oyunculuğu sayesinde hayatımda izlediğim bütün dizi & film karakterleri arasındaki favorilerimden biri olsa da kendisi textbook psikopattır* ve aile kurup çoluk çocuğa karışmış olması talihsiz bir olaydır. hırs ve ihtirasları uğruna onlarca insanın hayatını karartmış, kiminin hayatını doğrudan sonlandırmıştır.

severim ama nefret edene de şaşırmam.
görsel
uyuşturucu işine gireceğine hayat sigortası yaptırsaymış keşke.