bugün

arjantin milli takımının defans oyuncusu.
1978 dogumlu The Wall lakaplı defans oyuncusu en son interde idi.
yıldızı (bkz: as roma)'da parlamıştır cafu'lu, batistuta'lı emerson'lu capello'lu dönemde parlamıştır totti dışında herkesin yaptığı gibi oda romayı satıp gitmiştir.

(bkz: francesco totti)
(bkz: erkek)
2005 yılından bu yana inter milan'da oynayan solak defans oyuncusudur.
inter'in son yıllarda bir türlü oturmayan savunma hattının yüzlerce sol ayaklısından biri.

sağlam bir duruşu vardı ama yeterince süratli olamadığı için o kadar da güven vermiyordu.
işi bitmiş gbi konuşuyorum ama daha 31 yaşında ve bir savunma oyuncusu için çok da yaşlı değil.
bir zamanların muhteşem defans oyuncusuydu. yine iyi ama eskisi gibi muhteşem değil. lucio ile beraber inter de iyi bir birliktelik kurdular. sağlarında ki maicon sollarında ki chivu ile beraber avrupanın en iyi savunma hatlarından birinde başarılı bir performans gösteriyor.
an itibariyle güney kore maçında sakatlanan futbolcu.
sakatlanıp değiştirilen oyuncu.
"güven veren defans oyuncusu"nun karşılığı.
pes 2011 de harika tasarlanmıştır. hız ve güç. bu özelliklerin ikiside üst düzeyde mevcuttur kendilerinde.
" the wall " lakaplı furbolcu.
mourinho'nun en güvendiği defans oyuncusuydu.
35 yıl önce bugün doğmuş ünlü futbolcu.
futbol hayatına basel de devam eden tarihin en iyi stoperlerinden biri.
sol ayaklı stoperlere her daim hayranlığımdan ötürü, oynadığım tüm cm oyunlarında hemen hemen her takıma aldığım oyunculardan biriydi. güney amerika pasaportuyla da vazgeçilmezlerdendir. ilk roma'da gördüğüm daha sonra real madrid, inter gibi takımların formasını giymiş sağlam bir abimizdir. bir diğeri için gabriel heinze....
2015 - 2016 sezonu bitimi ile basel'de 38 yaşında futbol hayatına nokta koymuştur.
(d. 22 Mart 1978, Córdoba), Basel forması giyen defans oyuncusu.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Walter_Samuel
Ne zaman menajerlik oyunlarında aradığım stoperin özelliklerini yazıp bana asgari bu özelliklere sahip futbolcu bul desem hep ilk sırada çıkan bir zamanların bonservis bedeli en tuzlu stoperi. Yani para verip almak imkansız benim için. Ancak roma nın başında olmam lazım.
futbolcu ismi değil de netflix dizisi karakteri ismi gibi.
çok iyi bir stoperdi.