bugün

Nadir şeyleri severim. Arkadaşımda 2.5 motorlusu var. Söylenene göre ocağa incir ağacı değil, incirlik dikiyormuş maalesef.

Bunu taxi filmindeki gibi taksi yapacaksın, şehir içi her yere 20 dakikada ulaşım ibaresiyle, paraya para demeyiz, yırttık abicim yırttık.
anlam veremediğim şekilde ikinci el olanları gayet ucuzdur 45.000 e volvo almak rüya olmalı hoş araba.
tasarımı hoş bir araçtır. ben bu modelin özellikle arka kısmını çok beğeniyorum. güvenlik ve kalite bakımından volvo zaten tartışılmaz.
volvoyla citroeni karşılaştıranlar var koşun lan. tamam sakinim.
on numara 5 yildiz bir aractir.ancak emsallerine göre biraz pahalidir.
gets'imi satıp hundaiden 50 bin daha borç alsam ancak alabileceğim vampir * arabasıdır.
hep sahibi olmak istediğim otomobillerden biriydi. bu yılki autoshow'da üretiminin durdurulduğunu, yerine v40 üretilmeye başladığını öğrendiğimde gerçekten şaşırmıştım. gerçi v40 da güzel arabadır ama bunun kasası farklıydı be...
isveçli markanın en agresif üyesi. Güvenlik olarak sınıfındaki araçlara göre daha iyi bir araç. Bagaj hacmi boyutuna göre oldukça geniştir. Dizel motorda tüketimi 100 km de 5-6 litre arasıdır. Volvo nun en alınası aracıdır.
ayıldığım bayıldığım ama on bin eksiğim olduğu için alamadığım yalanası bir otomobildir.
üç kapı olduğu için ve ergen kızların aaa edwird ın arabası yaftası yememek için almadığım araba.

ne yazıkki üretimi durdurulmuş yerine ford focus çakması v40 üretilmeye başlanmış.en olurdu şunun 5 kapılısını üretseydiniz.
artık üretimine son verilen araç. yerine alternatif volvo v40 olacakmış yetkilernin dediğine göre.
Kiz gibi, 10 numara 5 yildiz arabadir.
onu sıradan yapmayan şey pahalı olduğu halde gösterişi sevmemesidir. yollarda kuğu gibi süzülürken farkettirmez yanınızdan geçtiğini. bir volvo seçtiyseniz sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacaktır.
tipine kurban olduğum araba. *
http://www.yeniarabaresim...vo/volvoc30-resimleri.jpg

olma lan bu kadar güzel arabasıdır.
Çin işi araba.
r-desing paketi ile yeme de yanında yat tarzı tek kapı spor araba.
kasası bir dünya harikası.

görsel
2.el fiyatları golf fiyatında olan güzel araba. ahh bide keşke 5 kapı olsa.yok ne olurdu 5 kapı opsiyonu olsa? bana kalsa 3 kapıda alırım ama peder izin vermez.
1.6 dizel motora sahip 2009 modeline sahip olduğum araçtır. yol tutuşu, performansı, görünümü harika, yakıt tüketimi ise oldukça düşüktür. kötü tarafı ise diğer bütün volvo dizelleri gibi biraz fazla gürültülü çalışan motorudur.
edward cullen'ın hızlı ve çevik olduğu için kullandığı arabadır. vampirlerin hızına bu yetişiyormuş *
garibin okuyup ahh çektiği ve şahine bir kez daha hayran kaldığı konu başlığıdır.
dış görünüşü ve sınıfı ile volvo nun profilini genişletmiş, sıradışılığı ile fark yaratmış, bilindik volvo kalitesinde spor araç. herşey güzel sport falan ama gösterge paneli vesaire olmamış otomobil. s40 ta da aynı göstergeler c30da da. dış görünüşteki o heyecan o hırs hız yok hissettirmiyo. bir diğer yandan arka koltukların bir birinden bağımsız 2 koltuk olarak tasarlanması da oldukça ilginç.
Sağlam arabadır , can emanet edilesidir. Kasası ağır olmasında rağmen 1.6 dizeli bile gayet iyi gitmektedir.*
tasarımıyla aşık olunası otomobil.