bugün

dünkü maç sonrasında; fenerbahçe'yi sevmiyorlar, beni sevmiyorlar diyen kaleci. sen efendi gibi davransan, ergenlik yapmasan formasını giydiğin takıma bu kadar antipatiyle bakılmaz. fenerbahçe sevilmiyorsa bunun nedeni başkanının yaptığı açıklamalar, futbolcusunun yaptığı açıklamalardır. bu yüzden sevilmiyor fenerbahçe.

evet fenerbahçeliyim.
fenerbahçelilerin yatıp kalkıp dua etmesi gereken ama yinede fenerbahçeyi kurtaramayacak milli kallecidir.
fenerbahçe'nin her şeyi olmasından bile fenerbahçe'nin ne kadar siktiriboktan bir takım olduğunu anlayabileceğimiz kaleci.
adam gibi adam'dır.

harbi fenerbahçe'lidir.

fener'de değil de, muhteşem yüzyılda oynasa, tüm türkiye severdi kendisini. *
ama şu an türkiye'nin yüzde 60'ı sevmektedir.
lan kardeşim bi maça da damganı sadece kurtardıklarınla vur. #15091629 dedik gerçekten öyle yaptı helal olsun.
sakal,bıyık,vücüd kombinasyonunu bir türlü yapamadı gitti.
Galatasaraylıları Pazar akşamı göt etmiş kaleci.

Neye saldıracaklarını şaşırdıkları için şimdi sakal bıyık vs.yle uğraşmaya başlamışlar. Dönüp aynada kendilerine baksalar esas göt kim görecekler ama nerdeee onlarda o cesaret.
hayvan gibi santrada zıpladın da ne oldu yarrağam diyeceğim, insan gibi bir sey.
volkan bunu hep yapıyor. canımın içi, harikasın.
hayvan gibi santrada zıpladında ne oldu diyenlere, biz en azından galibiyete seviniyoruz cevabını vermiştir. anlayana. bu arada koyduk volkanım koyduk.
ellerine sağlık adamıdır. direnişin baş aktörü.
demir-el!
şikeci fenev tayfasının, şikeci başkanların dan ümitleri kalmayınca direnişin baş aktörü ilan ettiği

görünce insanmı lan bu dedirten,

ne kalecisinden, ne baskanın dan nede taraftarın dan bir cacık olmayacak fenev kalecisidir.
burcu muhtemelen kova olan kaleci.
kişisel özellikleri: kendine güveni tamdır, rüştü ağabeyini örnek alır, eleştirileri kafasına takmaz, genç kızların sevgilisidir.(valla bir maçta spiker demişti).
bireysel yetenekleri ise şöyle sıralanabilir:kalesine yönelen topları seyretmek, yan toplarda boşa çıkmak, kale direğine asılıp yere düşmek, 10 metre yanında bir tek adam bile yokken, topu artistik bir şekilde yakalamaya çalışmak ama yine de elinden kaçırmak, degajları rakip forvete nişanlamak, herhangi bir geri pasın, gol olmasını sağlamak (genellikle ıskalar). kısacası çok yetenekli bir arkadaştır.

not:volkan'ı tanıyana kadar izlediğim maçlarda (halı saha, mahalle maçları dahil) bir kalecinin kalesine giden topu bu kadar rahat seyrettiğine rastlamamıştım, halı sahadaki dombili kaleciler bile yalandan olsa atlıyor, bu hala, valla babanı severim ama seni sevmiyorum sütoğlan ayarındadır.
edit:gün geçmiyor ki kardeşimizin ilginç bir yeteneği daha ortaya çıkmasın; bu haftaki derbide de üstüne gelen topların gol olmamasını sağladığını gördük, büyü yaptırıyor sanırım kendisinde.
derbide ilk yarıdan oyunu soğutmaya çabalayan fenerbahçe kalecisidir. bu hareketleri genelde zayıf takım oyuncuları yapmaktadır.
türkiye'nin açık ara en iyi kalecisi. onu milli takıma almayanlar utansın!
iyi kaleci olmasaydı iyi bir model ya da oyuncu olabilirdi, hoş hala olabilir. abi adam neye girse iyi olur biz hala bi s*ke sap olamadık duygusunu derinlerde hissettirebilir.
uzun sakal fantezisi olan ılıkları rahatsız etmiş başarılı kaleci.
geçen gün aziz yıldırım'ı ziyaret gidip 2 kupa sözü verip gelen kapıcımız*.
BAZI EZiKLERiN O KADAR ZORUNA GiTMiŞKi, ARTIK SAKALINA TAKMAYA BAŞLAMIŞLAR.NE DEMiŞTi ZAMANINDA VOLKAN? KOYDUKMU? KOYMUŞSUN VOLKANIM KOYMUŞSUN...
https://twitpic.com/show/large/9fb6g7

vücudunda ki 8. deliğin resmini twitter adresinde paylaşan şahsiyet.
bacağı kopsa yine oynar. o kadar hastalıklı fenerbahçelidir. bir galatasaraylı olarak nefret ediyorum kendisinde.
kaliteli kaleci, iyi fenerbahçeli, beşiktaşlı edu'nun özrünü kabul etmeyecek kadar fairplay yoksunu, antipatik kabadayı şeklinde özetlenebilir.
sümüğüm kadar sevmediğim şu adama bugün helal olsun dedim ben, evet helal olsun. edu'yla çarpıştığı poziyonda zaten dizinin açıldığı görülebiliyordu, tedavi esnasında bu arkadaş yerde dokuz doğururken ben "oyundan çıkar bu oh iyi iyi" dedim, ama yanlış anlaşılmasın bir adamın bacağı yaralandı diye sevinecek kadar hayvan değilim, sadece oyunda olmaması iyiydi işte. gidişat da o yöndeydi, kalkamayacak gibiydi ama bu arkadaşta nasıl bir azim, hırs varsa o bacağında açılan deliğe rağmen ayağa kalktı, çıktı oynadı hem de daha bitime 70 küsür dakika varken. sağlam adammış bizim action man, takdir ettim.
maç sonu röportajında edunun özrünü kabul etmiyorum dedikten 10 saniye sonra (tam saymadım 15 falan da olabilir) özrünü kabul ediyorum dediği futbolcu.
görsel