bugün

insanları internet kullanım miktarlarına göre garip bir şekilde gruplandırmış ve kategorize etmiş firma.

Aile, çekirdek aile, genç aile, öğrenci falan gibi bir kategorizasyona gitmiş. Midemi bulandırdı bu kategorizasyon.
Açmıyorsun bide özel noyla tanıtım için arıyorlar.

ama diğerleride aynı müşteri hizmetleri falan vodafoneda daha az sorun yaşadım. türk telekom müşteri hizmetleri sinirlenip atar yapıp ses yükseltiyo ya la.
internet paketiniz bittigi için 1gb lik sosyal medya paketi alırsanız ve o paketi de bitirirseniz, yeni aydan gelen internet paketiniz başlasa bile instagram facebook ve twittera giremiyorsunuz.

ek paket istiyorum, parasıyla degil mi? deseniz bile olmuyor.
ucuz ve avantajlı gsm operatörü.
tek kötü yanı interneti berbat.
cebim vodafone, internetim vodafone, cebime vodafone internet ister misiniz diye mesaj geliyor. nasıl bir bilgi sistemi varsa anlamadım artık.

- mehmet abi sms kimlere gidecek?
- bilmiyom olum gönder işte herkese..
- taam, yolladım..

sanırım böyle işliyor.. asdfghjklşi..
aveadan daha iyi turkcellden daha kötü olan telefon hattı.
(bkz: vodafone tarifeye ek 2 gb 1 tl)
tarifeleri ciddi anlamda çok iyi ve uygun.
"Degerli abonemiz, Doldur 3GB paketine katilim talebinizi aldik. Gelecek onay mesajinin ardindan paketinizi kullanmaya baslayabilirsiniz. Detayli bilgi icin http://www.vodafone.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz."

Akşamdan beri 13 kere bu mesajı atarak beni taciz eden operatör.
internet, sms veya dakika paketi bitiminde bildirim mesajı atmıyor. her ay eksi altıya düşüyorum. üstelik çok kazık. düşünüyorsanız, ben önermiyorum.
hazır başlığı görmüşken biraz yardırayım.

benim arkadaşıma bu ay bir fatura kitlemişler tamı tamına toplam 567 tl.

ulan bir insan bir ay içerisinde ne kadar çok telefonla konuşur veya interneti nasıl bu denli hunharca harcar. benim tanıdığım arkadaşım yapmaz tanıyorum çünkü onu sevgilisi bile yok siz düşünün.
bir de, utanmadan kızı 200 tl lik bi pakete üye yapmışlar. ne paketi lan bu şerefsizler 200 tl lik ne paketi olur yaa resmen kafayı sıyırtmalıksınız. sıra müşteri hizmetlerini aramaya gelince, başlıyorlar bi yavşak yavşak konuşmaya sanki haklılarmış gibi.
yediniz kızı yediniz.
ama ben ararım hakkını...
bol bol internet veren hattım.
not;artidan 3 gb daha var...

görsel
Küfür etmeyeceğim.

Ulan götler, sabahın bu saatinde arayıp diğer faturasız hattımın tarifesinin değiştiğini, nedenini sorduğumda ise bana "sizden gelen bir istek üzerine" cevabını vermek nedir?
Hattı kullanmıyorum bile. Elimde duruyor. Dalga mı geçiyorsunuz?
Yahu, işinizi doğru düzgün yapın da sizi kullanalım ya. Tanrı aşkına, devletin turk telekomu yada ensarcı arkadaşları kullanmak zorunda kalacağım yoksa.

Kafanıza göre tarife değiştirmek nedir?
görsel
Bana sormadan tarifemi bir üst tarifeye geçirmiş operatör. Gerçekten üzüldüm. Tarife değişikliğine değil, bu yapılan muameleye.
Ben hükümetin türk telekomundan, turkcell in Ensarından kaçıp Vodafone a sığınmışım o bana böyle yapıyor.
Zaten AKP yi sevmediği için sırf bu yüzden Vodafone kullanan tanıdığım insanlar varken Vodafone ın böyle basit oyunlar ile müşterilerini kaybetmesi çok acı.
Net GSM e mi geçeyim ne yapayım?
bi iyi bayramlar bile dememiştir.
Amını eşşek silkesicenin hattı. Çekmiyor.
internet paketleri pahalı olsa da dakika paketleri gayet ucuzdur faturasızda.
*aylık 250 mb 14 tl
*haftalık 500 mb 5 tl
*aylık heryöne 250 dakika 14 tl
Kendisine çok sövdüren gsm şirketidir.

Çekmiyor lan çekmiyor, şehrin ortasında çekmiyor, telefonda konuşurken insanın kendi sesi yankı yapıyor. Internet desen sözde 4g ama internete girmek zulüm.
Dün itibariyle dönmemek üzere ayrıldığım çekmeyen gsm operatörü. O direkler tek tek mabadınıza...
Baba ben uyuyamıyorum reklamıyla duygulandıran operatör.

Ben babamı gecenin bi vakti arasam "saat kaç olmuş yat uyu Allah aşkına, koyun say, ne bileyim yoğurt ye, ayran falan iç" der. Bilmez ki bağlama çalıp ninni söylemeyi. *
Tanışmak istediğim, muhtemelen sözlüğün ilk yıllarında sözlük için büyük katkısı olan eski moderatör.

Evet adamın nicki Vodafone imiş.
Cepten girilen internet i evlerde çekmeyen ya da zor çeken operatör.
Bugün bana attığı mesajla "kesintisiz iletişim için" 15 temmuz sabah 9dan 16 temmuz sabah 9a kadar bedava dakika sms ve 1 gb internet vereceğini söylemiş operatördür. Lan siz salla kazandan küfür eder gibi 250 mb internet veren, gönderdiği haksız faturalarla dolandırıcılığa soyunmasına ramak kalmış bi operatörsünüz. Nerden esti şimdi hem dk hem sms hem de 1 gb internet hediye etmek? Özellikle bu tarihlerde, kimin götünü yalıyosunuz?