bugün

hepsi türkiyenin farklı bölgelerinde, farklı gelecekler uğruna gecesini gündüzüne katan arkadaşlardır.
belki çoğu buraları okuyacak vakit bile bulamıyor ama kendilerine kader ortakları olarak selam etmek farzdır tabii.
başarılar gençler.
https://www.youtube.com/watch?v=5jw7bdqajUs
Çoğu işsiz kalacaktır.
ceza muhakemesi hukuku ile zorluk çıtasını yukarı çektiğimi düşünüyorum.

anatomi calisan varsa ona buradan hurmetler.
ben değilim. evet vizelerim var ama çalışamıyorum. istek yok.
Buyrun benim. Seviyorum aslında vizelere çalışmayı.
Bugün 30 sayfadan fazla yazı yazmaktan orta ve işaret parmagım şişti, acısından calışmayı bırakmak durumunda kaldım. Mezun olduklarında büyük ihtimal elleri nasırlı olacak yazarlardır.
(img:#1375380)
Mesela benim gibi mi?
Ders yapan hoca mi var ki vize calisalim! -sitem icerir-
görsel
(bkz: midterm)

bir tez yazmak olmasa da insani gerer, yapacak bir sey yok.
Bu gece facility gecesiydi.
(img:#1376122)
Kalk gız, hayrına bi kahve yapıver.
(bkz: vizelere çalışamayan sözlük yazarları) daha dogru olurmuş gibi geldi. Ha unutmadan
Tanim: kalmak istemeyen öğrencilerin yaptıkları zaruri eylem.
Çalışan öğrenci ne arar burda
bugün de aralarında olduğum sözlük yazarlarıdır. bir buçuk saat sonra ilk vize başlıyor bakalım. haydi hayırlısı.

eksileyen ergen, bir gün sen de üni kazanırsan sen de girersin, kafaya takma.
eski başbakan ahmet davutoğlu kaldıracaktı vizeleri, noldu?
Ben en son vizeme gireli 5 seneyi gecti darisi sizin basiniza.
Bugün de dahil olduğum yazarlar güruhu elhamdülillah. Boş durana şeytan musallat olur, Rabbim meşguliyetsiz bırakmasın. Dersler, sınavlar da olmasa ne yapardık.

StresliyiZ falan ama gün gelecek arayacağız bu günleri. Çok da stres yapmamak lazım, sağlığımızdan olmayalım Allah muhafaza. Zamanında bu stres neler yaşattı bana oradan biliyorum, en önemli şey sağlık. Vizeler, finaller bir şekilde atlatılır, gücümüz kuvvetimiz yerinde olsun yeter ki.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar