bugün

ramazanda doluluk oranını merak ettiğim mekan.
Evime yakınlığı dolayısıyla sürekli gittiğim, tema parkının da bu sene içinde daha başarılı bir hal aldığı avm. Tabii ki tema parkında hala eksikler var ama kesinlikle gidilmesi gereken yerler arasındadır.
öff sürekli Müslümanların falan olduğu bir yer. patlamaya çok müsait, aman dikkat çektiğim yer.
eyüp'te bulunan ve ulaşımı zor bir yere yapılmış tema parklı avm. ben gittiğimde orayı pendik'teki viaport'a çok benzettim ancak viaport'ta bulunan arby's restoranı vialand'de yok. tema parkına girmediğim için bir şey diyemeyeceğim ancak avm'si o kadar güzel değildi.
bize çok yakın kendileri. 10 dk falan. Buralarda yoktu böyle zaman geçirebileceğimiz bir yer. iyi oldu yaa.
(bkz: vialand başka bir dünya)
(bkz: beyin yıkanması)
Adı barzoland olarak değişmeli.
Para bende ama barzoyum tiplilerle param yok ama yine de barzoyum kılıklıların çılgın attığı ortam.
Yalnız mağazalarında öyle bir indirimler oluyor ki bu barzolar nasıl bu kadar iyi giyiniyor biraz ipucu sahibi oluyorsunuz.
araplardan bize sıra gelmediği eğlence alanı.
suriland daha iyi olur.
benim yarın gitmeyi düşündüğüm avm'nin eski adıdır. yeşilpınar'da bulunmaktadır. yeni adı (bkz: istanbul avm)'dir.
bugün de gitmiş olduğum güzel bir avm. aylardır gitmemiştim. en son ramazanda gitmiştim diye hatırlıyorum. suyu gizli gizli içiyordum. tamam dine saygı güzel bir şey ama yobazlık kötü bir şey.