bugün

sabah sabah rektörlerle kafayı bozmuş yazar kişisi* helal olsundur.
sözlüğü link yağmuruna tutmu$ birinci nesil yazar. *
forum/chat tarzı entryler giren yazardır.

(bkz: silik)
sozlugu eglence ya da oylesine * kullanmayan nadir kalemlerden. ciddi ciddi yazıyor, ogretiyor.
genelde geceleri karsılasıyorum, hemen bakıyorum yeni neler yazmıs acaba diye.
tiyatro ve siyaset konusunda cok sey ogrendim kendisinden, bilsin.
hep yazsın ayrıca,
katkıları inanılmaz oluyor,
bunu da bilsin.
nerede oldugunu, neden yazmadıgını, merak ettigim nitelikli yazar. alısmıstım okumaya, dilerim yazmaya baslar yeniden.
ender kalemlerden, degeri bilinenlerden.
(#1369827)
mühim şeyler anlatan bir insan..
(bkz: martı jonathan livingston) *
şu aralar ismet özel şiirlerini sözlükte kayıt altına alan yazar.*
edebiyat konusunda takdir edilesi bir bilgiye sahip yazar.
açtığı başlıklarda ve girdiği entrylerde bilgi verme amacı taşıdığını gördüğüm ve sevindiğim yazar.
kalitesini keşfettiğim, sıkı takibe aldığım sağlam düşünceli yazar.
sadece okuyun.
ona sozlugun edebiyat,yazi,sanat,tiyatro,siir ,ukte ile ilgili bolumlerinde rastlayabilirsiniz. popularitenin yolunun politik polemik,kufur ve cinsellik oldugu on yuzunun otesinde, birde bilginin ve estetigin paylasildigi arka sokaklarininda varoldugu sozlukte ,sokaga bakan bir balkonda gulumser size
beni tanımlamakta fazlası var eksiği yok dedirtip anlaşmaya çalışacağım yazar ki farklı kutuplarda oturuyor olmamıza rağmen.
edit: ya bu entrye kim neden eksi oy versin çok merak ediyorum...enteresan yawww
ilk kez hakaret içerikli olmadan siyasi olarak zıt bir fikire sahip olduğunu ifade edebilen birini görerek sevinmeme neden olmuş ve nick başlığıma birşeyler yazmış olması nedeni ile dikkatimi çekmiş yazar. Fikirlerimizde uyuşmasakta o bana biraz saman altından su vermeye çalışmış olsada artık takip edeceğim yazar.
ilk başta "ulen tipik sevgi kelebeği anarşik ütopik insan modeli, sizi bana sayıyla mı verdiler hııı!!" diye yaklaştığım, velakin hiç de öyle olmadığını gördüğüm, mantıklı, bir takım olayların gayet farkında adam gibi adam. görüşlerimiz bazı önemli noktalarda farklılaşmakta, lakin çoğu noktada uzlaşabildiğim nadir insanlardanmış.
duke ellington dinlediğini de fark edince ister istemez titrememe neden olan yazardır.

halbuki kültürün her dalıyla ilgili-müzik de dahil- birçok doyurucu entry giren birisinden beklenilecek bir davranış lakin
bana boris vian okurken dinlenecek en güzel müziğin duke ellington olduğunu söyleyen* birisini hatırlattı.
(bkz: ilginç tesadüfler)
ukte' lerinin ardı arkası kesilmeyen yazar. yazıyorum ama bitiremiyorum.
milletvekillerini sözlüğümüze tanıtan, içlerinden bazılarının mutlaka sözlüğe malzeme olacak abukluklar ya da güzellikler yapacağı düşünüldüğünde başlık parsellediğini düşünebileceğimiz, her sözlüğe gerekli yazar.
sözlüğü bilgi hazinesi haline getirmeye çalışan yazar. takdir edilesi.

ayrıca:

(bkz: 23 dönem uludağ sözlük milletvekili).*
sözlüğü attila ilhan şiirleriyle donatan yazar. takdir edilesi kişi.
"lan bi adam bu kadar mı şiirofilik* olur??" dediğim, bu sözlüğe çok fazla geldiğini düşündüğüm** kaliteli edebiyat insanı. ayrıca "bir illegal zirve vardı nooldu ona?" diye sormak isterim kendisine.

"bir de askere gideceydi bu adam. bi haber etse, bi ses verse ya. allaalaa..." denilesidir ayrıyeten.
yeni ukteler edinmesi gereken yazar. uktelerinin dörtte üçünü cevaplamışımdır.
ufuk uras olmasından şüphelendiğim yazar.
şahin k olmasından şüphelendiğim yazar.