bugün

Piyasa yapmak için bu video yu çeken hatun çıkarttığı ıhh ımmm gibi seslerden de anlaşılcağı gibi tecrübesi çok.
Bu kadar konuşulması, ülkemizin nasıl bir seks tabusu olduğunun göstergesidir. Sözlüklerde bile...
Memeli mestanın rahlibeli klip çektiği şarkısı. Onun dılında yeni espiriyi bilmiyorum. Ama her ikisini de katılıyorum;
Benim değil mi vermiycem..
Bu kadına bayılan sözlük yazarlarının gerçekten tiplerini çok merak ediyorum. O kadar da kötü olamazsınız.
titreşimli dildosu kendisine yetendir.
rte versiyonu için.

http://www.youtube.com/watch?v=MrFgsg6aAw4
kıskanılılan bir hâtunun söylediği şarkı. evet, iticilikle çekicilik arasında gidip gelmekte kendisi ama son tahlîlde kesinlikle çekici ve güzeldir. biraz badanası çok gibi geldi bana muhtemelen çilleri var. verse kendisiyle iftar açılır. *

ek: muhtemelen ikizler burcu'dur.
Başka zaman vermicem falan diyen bir kız olsa kezban etiketi yapıştıran insan kılıklı abazanlar artı bu videoya rağmen birde beğenip asılma eğilimleri gösteriyorlar ya ortalamanın ne kadar düşük olduğunu ortaya çıkarıyorlar.
Beste memeli mestana aittir.

https://vine.co/v/MUx1rWFY7Im
şaka maka cidden çok iyi videodur,güldürür.
ayrıca iğrenç seviyesiz bir video gülenlerin eğlenenşerin tekrar tekrar izleyenlerin mizah seviyesi yerlerde bence iğrenç bu tip bi konuda video çeken kız pardon kadın da ahlaksız iğrenç ya kısacası yaşadığım toplum yaşıtlarım hepiniz iğrençsiniz tek derdiniz bi yerleriniz olmuş..
Vermek istemediği şeyi açıklamayan kız.
komik olduktan sonra o kız benim sevgilim olsa da fark etmez, yeter ki olayı ciddiye bindirmeyin. aşırı namus, kan, silah bunlar olmasın ülke azıcık düzelir.
bi kere verse hayatın anlamını bulacak olan kızdır.

bekleyip görelim.
komik ama salakça bir video. o inlemeli ses çıkartması da çok gereksiz ayrıca. bu karıya güzel diyen abazanları da kınıyorum.
Vermiycem deyince böyle olduysa gelin vercem dese evinin adresi cikarilacak kadının videosu. Yeterin gari.
ver kurtul..

http://www.youtube.com/watch?v=NunuYGEHqAU
babana mı verecen lan diye sormayı hak ediyor.
hatun güzel ve çekici olduğundan. vermezsen verme diyebilecek bir baba yiğidin olduğunu zannetmiyorum. *
beyin amcırması bir karıdır. hiçbir seksapalitesi olmadığını bilerekten bu videoyu çekip mmmhh triplerine girerek dil çıkartıp abazanlar tarafından beğenildiği için sevinecektir, bırakın sevinsin yavrucak.
kaç gündür kafamızı ağrıttı, vermezsen verme.
müziğin ritmi çok albenili.
hatun kişi de gerçekten yakışmış o şarkıya.

bu videodan bana ilk bahsedildiğinde gerizekalı ve itici bir maymunla karşılaşacağımı düşünmüştüm.

ama hatun halimle bir hemcinsimin bu tarz bir videosunu replay etmekten başım döndü ya, kendime inanamıyorum valla.
inanılmaz tatlı mimikleri olan bir hatunun boy gösterdiği video.

Dil çıkarmana Gurban*.
vermessen verme vereni buluruz diye cevap verilecek eylem .
defalarca izledim yaptığım incemeler neticesinde hatunun sıradan olduğuna karar verdim. farklı olan sesi ve mimikleriydi. tatlı ses ve mimikleri olan hatunlar seksidir.
mimikleri sayesinde yırtan bir arkadaştır. kesinlikle salak değildir en azından zeka pırıltısı bulunmakta.