bugün

Adı üstünde ama mizahı yüksek bir yazar.
isim yapmaya gelmiştir.
seri artı oyluyo sağolsun diğer troller gibi vasat altı değil şüphesiz..
isim yapmaya gelmiştir. evet.
yaşıyor mu hala tipini sevdiğim imkansız aşktan doğmuş insan evladı? engellediğimden beridir görmüyorum.
Samimi ve eğlenceli yazıyor, severim kendisini.
Kuşkusuz nedense sempati duyduğum gizli heteroseksüel yazar. Ayağın tabanı yere, tavanı göğe değer der.
gelir gelmez eski nicklerimden birine saldırdığı için donuza eklediğim yazardı. donuz listemde olduğu için yazdıklarını göremiyor olsam da sağdan soldan hakkımda saldırgan ve kırıcı şeyler yazdığı kulağıma geliyor.
bak dostum, seni sevmiyorum. donuz listemde olduğun için okumayacağım. ama bana saygı duymak zorundasın. şu an sözlükte ciddi bir kesim seni sevmiyor ve bunun sebebini tahmin edebilirsin.
sevmediğim yazardır. mutlu ama uzak olsun.

edit: bir de hala unutamadığım canım anneme kibar davranırsan sevinirim. lütfen çirkinleşme.
ayrıca bütün sözlük sevip hakkındaki eleştirilerimi eksi oylasa da yine de sevmeyeceğim yazar. mutlu ama uzak olsun. en güzeli böylesi...
sana öyle bir sövebilirdim ki okurken g spotun zevke gelirdi o derece.
profiline girip ne yazdın okuyabiliyorum bir de zaten nickaltımda entry girilmişse ama ben göremiyorsam sen olduğunu anlayıp profilini kontrol ediyorum.
anama küfür eden doğukandır.

diğer hesabı ile başlık açıp , kendini bu hesapla oyluyor.
hiç sevmesem ve yazdıklarını okumamaktan mutlu olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
nicki gibi olan bir yazar.
Durduk yere Bana mı laf soktun? yanlış mı anladım?
(#46485118)
True isimli losera hakaret ederek takdirimi kazanmış yazar.
Vasatın çok çok altında olan bir yazarımsı.
Artı oyları için sağolsun dediğim ortalama troll şüphesiz.. Radikal liselisi kendisine saldırıyosa iyidir galiba..
Ben olmasan, mr Marshall olmasa, vasat troll olmasa nasıl çıkar meriçli geceler sabahlara.

Sözlükte Meriç ve kezban tayfayı görmektense böyle zevk sahibi amigoları görmeyi tercih ederim.

Evet.
lanet olsun lan bu çocuğu sevmeye başladım .
Sen karı mıydın? Pardon bayan mıydın?
adı gibi olan yazar.
Adı Yılmaz kendisi Yılmaz.
(bkz: allah akıl fikir versin)
yok olacak.