bugün

ilk 500.000 tl lik ödülü alması an meselesi olan yarışmacı.
her kırmızı açıldığında sanki "osman az önce baban öldü,onu gören annen kalpten gitti,acıya dayanamayan kardeşin intihar etti" denmişçesine kahrolan,yıkılan yarışmacı.para önemli birşey,hele zor koşullarda yetişmişsen daha da değerli geliyor gözüne ama sonuçta bir kağıt parçasıdır,önünde diz çökmeye değer mi be osman abi?
küçük açıldığı zaman hohohoho diye gülüyor ya ona çok ayar oluyorum işte. onun dışında allah yolunu açık etsin ne diyim.

biz burda meteliğe kurşun atalım, adam oturduğu yerden afedersin paranın amına koysun.

neyse canı sağolsun be.
220 milyarı alsın mı almasın diye o kadar çok uzatıldı ki fenalıklar bastı sanki.
alma osman aga orda kabbak gibi 3 tane 500 var.
peygamber şansı mı var lan bunda? küçük açıldıkça uyuz oldum...
edit: sonradan şansı dönmüş ve bahtsız bedevi ile eşit şanslara sahip olmuştur.
o değil de fetullah gülen ve nihat hatipoğlu sentezi gibi bir amca idi...
(bkz: nihat hatipoğlu)
3 500.000 ile son dörde giren kutusuna güvenen şanslı insandır.
edit: kutusuna güvenmekten son anda vazgeçip son teklife evet diyen kişidir.
yine olmayacak.

editjivet: an itibariyle ben demiştim demenin dayanılmaz hafifliği bedenimde gezinmektedir. kutusuna gidemez.
son teklifi alması gerektiğini düşündüğüm, yoksa babayı alacağına yüksek surette inandığım; ancak kabul etmesin diyenler ile gaza gelmesi muhtemel olan temiz suratlı insan.
akıllı ol osman abi akıllı ol.
bülent arınç'a hafiften bir benziyor mu ne?
11 numaralı kutunun sahibini dinlememesi gereken yarışmacı.
yüzüne 'ben olsam kutuma giderdim' demek istediğim yarışmacı. *

uzaydan gelen büdüt: ben demiştim şerefsizim. *
11 numaralı kutunun sahibi veledi döveceginden korktugum yarısmacı.
sözlükten takip ettiğim kadarıyla 3 kutuyu 50 dakikadır açtıramamış kişi.
kutusunda 500.000 çıkmıştır. oh canıma değsin. ağlama lenn.
akşama kaynanasından dayak yiyebileceğinden şüphelenilen kişi. bir de insan hiç yoktan 120 milyar kazandım diye üzülür mü ki.
tüm yarışmacıların a.ına koysa yeridir yarışmacısı.
beynini s.ktiniz adamın. gitti 500 bin.
kutusundan 500 bin çıkan yarısmacı.
kumarın şımarıklık kabul etmeyeceğini bilmeyen adam.
garip bir insandır.o nedir öyle ya. adam resmen bu canavar filmlerinde iki canavar birleşir bir canavar olur da evrimleşir ya. aynısı. bülent arınç ve nihat hatipoğlu birleşmiş bu çıkmış ortaya. vallaha pes.
(bkz: var mısın yok musun/#5897816)