bugün

fatihintakensini'ne özenen bir çocuk. onun entrylerini alıp bikaç kelimesini değiştirip aynen yazar. eğer uslu bir çocuk olursa birgün fatih abisini bile görebilir.
kendisi şöyle bir entry girebilmiş:

(bkz: #24691659)

muhtemelen capsi de kendisi yapmamıştır. görüldüğü gibi capsi yapanın aklında klasik bir kürt profili oluşmuş-tek kaş kalın bıyık-. kendisi de bunu çok beğenmiş olacak ki getirmiş sözlüğe koymuş. saçma sapan esprilerle de capsi canlandırmaya çalışmış, bayrağın üstüne koyduğu "bok" figürüyle akıllarımızı başımızdan almış.

trol ya da değil. biz kendisine trol deyip gülüp geçebiliriz. belki de değildir, samimidir yazdıklarında da bilinmez. eğer öyleyse elbette daha kötü. ya neyse trollüğü sikeyim de.

sırf bu tarz insanlar yüzünden bitmeyecek bu amınakoduğum çekişmesi. birkaç ay sonra yine şehit haberi gelecek. birkaç ay sonra yine aydın'da analar ağladığı gibi şırnak'ta da analar ağlayacak. bu amını siktiğim düşüncesine sahip olanlar da (bkz: valiente07) gaza gelecek, burada insanları irrite edecek, "oh olmuş orospu çocuklarına!" diyecek ve gülüp geçecek. kendisi için hava hoş çünkü. sikinde değil ki herifin.

ya ben sizin amınıza koyayım.

edit: yıllar sonra bana böyle bir yazı yazdırdın ya, senin de amına koyayım uludağ sözlük.
bayramını içten dileklerimle kutladığım yazar. ayrıca seni üzen berberin amk.
komik yazar.ırkçı olma hevesiyle yanıp tutuşan, her çaylak oluşunda yazarlığı haketmediği bir kez daha suratına vurulan kişi.
Onbirinci nesillerle dalga geçen onuncu nesil yazar.

Sen yokken biz vardık koçum.*
nesil ayırt etmem ama bu nesil mal diyerek on birinci nesilleri rencide etmiş sıkıntılı.
(#22621556) ile bruno alves, raul meireles gibi isimlerin agresif, hatalı hamlelerini unutarak ve üzücü çıkışlar yaparak kırmış fenerbahçe fanatiği yazar. kendisini donuza eklemekten büyük mutluluk duyuyorum.
Osman Pamukoğlu'nu iyi bir siyasetçi olarak gören sıfatsız yazar.
5 günlük cezadan sonra sözlüğü evlat özlemi gibi özleyen yazar.
(#21424061) teşekkürler yazarı. ben de kendisinin 22 günlük hasretine son vermiş bulunmaktayım.*
"Yağmur, yağarken

‘karanlık’ geceye

sadece sarılsan, yeter.

-

Kolların olsa, iki kelime…

Ve kelimesiz kalmasa gece.

-

Yeter, sarılsan sadece.

Geceye ‘karanlık’

yağarken, yağmur"
(#21158377) beyni su bazlıdır. suyu da biraz fazla kaçırmışlar beyin kalmamış yazarcıkdır.
Çaylak olan yazar.
(#21119922)

topu inşaata kaçmış yazar.
yardımını esirgemeyen yazar..
galatasaray' a sert, yakışıksız çıkışları ile üzen yazar.
hatundan anlayan sözlüğün dinamolarından bir yazar.
(bkz: #20526864) allah ın yarattığı başka ırka kardeş demenin alçakça birşey olduğunu düşünen yazar. ırkçı yani anlayacağınız.
Şu an ki ruh halimin farkına varan sözlük yazarı, o kadar abartılacak, allah'lık bir durumumum yok ama sinir işte birader *
sanırım antalya'lı yazar. umarım kepez'li değildir.
nicki'inden hiç memnun olmayan yazar.
(#20545732) al biraz heyecanlan. al işte bunu al.
(#20542289) ayıp lan.
osmanlı zamanında türkçe konuşulmadığını sanan yazarcık. harf devrimini dil değişimi, dil devrimi falan sanıyor. yazık.
amacı trollük ya da ilgi çekmek olmayıp , ne düşünüyorsa onu yazan yazar.