bugün

talihsizdir.

sevgilimden ayrılmıştım. ev arkadaşım tuğçe, bu duruma sevinmiş gibiydi. gece yarısına kadar dertleştik. fenalaştım bir ara. tuğçe bana sarıldı. "ben senin arkandayım, korkma!" dedi. "ne alaka?" diye düşünürken. tuğçe arkama geçmiş, sürtünüyordu. korktum. hemen kanepeye koştum. o sırada dolaptan buz parmak getirmiş, fantezi yapacaktı belli ki. korkumdan sesim çıkmıyordu. eteğimi indirip, kanepeye uzattı beni. buz parmağı vajinama soktu. eğleniyordu bayağı ahlaksız. son kez, buz parmağı vajinama soktu, elinde çubuğu kaldı. içimde koskocaman buz parmak vardı. donuyordum. çığlıklar atarak, parmağımı sokup çıkarmaya çalıştım; ama nafile. çıkmıyordu işte. sonunda tuğçe vajinamdaki buzu yalayarak eritmeyi denedi, erimiyordu işte. saç kurutma makinesiyle eritmeyi denedik, vajinam kurudu, buz parmak erimedi. en son tuvalette sıçma ve işieme hareketleri yaparak çıkarmayı denedim ve başarılı oldum.

buz parmak'a dava açtım. duruşma haftaya.
Allah kimseyi akıl ihsanından mahrum bırakmasın amin.
erir erir korkmasın.
(bkz: boşaldım)
buz parmak orda ne geziyor amk. diye düşünceler aklımıza geliyor.
Beyin omurilik sıvısı akmış olan kızdır.
buzdolabının buzluğunda inşaat eldivenine buz koyup donduran tiptir.
artık limon aromalı bir (bkz: kuku)ya sahip olan kızdır.
buz parmağın ya da buzlu parmağın orada ne işi olduğunu merak ettirten kızdır.
kızlığını buz parmağa veren, artık kadındır. buz parmağa ait olmuştur, ancak 10 dk içinde o buz parmağın erimesiyle dul kalacaktır haberi yoktur. yapabileceği en iyi şey 10 dk içinde boşalabildiği kadar boşalmaktır*, aynı zamanda dondurmayı da erimeden önce memnun etmektir*.
görsel
dünyanın en şanslı buzparmağına sahip olan dişinin başına gelebilecek olay.
(bkz: işte bunlar hep seks) sana değil sigaraya acımam sokarım.
çıkarmayı başardıktan sonra kettle rezistansı sokarak ısıtıp eski haline getirmesi tavsiye olunan kız.
Vajinasını üşütecek kızdır.
görsel
kızlığını buz parmağa veren, artık kadındır. buz parmağa ait olmuştur, ancak 10 dk içinde o buz parmağın erimesiyle dul kalacaktır haberi yoktur. yapabileceği en iyi şey 10 dk içinde boşalabildiği kadar boşalmaktır*, aynı zamanda dondurmayı da erimeden önce memnun etmektir*.
üşüyecek kadındır.
üşüyecektir. evet.
Vajinasının yanması sonucu kızın vajinasına buz parmağı dehetmesi sonucu gerçekleşen kazadır.

Talihsiz kızdır.

(bkz: Hüsrana uğramak)
Vajinasında buzdağlarını parçalayan kızdır.