bugün

Temizlik imandan gelir. Gusul abdesti alabilmesi için temiz olması gerektiğini bilen kızdır. Yollu mollu değildir yani.
Vajina kıl olmaz bu bir.
ikincisi arpa boyunu geçmesi hem sağlık hem dinen iyi değildi galiba.
Penisinde kıl olmayan erkek gibidir.

Omo Pönöstö kol çokmoz.

Heee afferin. Aynı öyle.
(bkz: ne alakası var)
alenen hakaret içeren ve kanunlara aykırı söylemdir.

ek not : yazara tarafımca hakaret davası açılacaktır. (bunu sık yapıyorum, çünkü vaktim ve param var, ve değerlere hakaret eden troll arkadaşları hiç sevmiyorum)

MADDE 125. -(1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden ya da yakıştırmalarda bulunmak veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Mağdurun gıyabında hakaretin cezalandırılabilmesi için fiilin en az üç kişiyle ihtilât ederek işlenmesi gerekir.

(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi hâlinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

(4) Ceza, hakaretin alenen işlenmesi hâlinde, altıda biri; basın ve yayın yoluyla işlenmesi hâlinde, üçte biri oranında artırılır.

MADDE 126. -(1) Hakaret suçunun işlenmesinde mağdurun ismi açıkça belirtilmemiş veya isnat üstü kapalı geçiştirilmiş olsa bile, eğer niteliğinde ve mağdurun şahsına yönelik bulunduğunda duraksanmayacak bir durum varsa, hem ismi belirtilmiş ve hem de hakaret açıklanmış sayılır.

yazar entrysini silse dahi yöneticilerden rica edildiği taktirde datadan yedeğini alabiliyoruz ve IP numarası da dahil. tabi bunu biz değil mahkeme istiyor.

dava dilekçemi yazıyorum şu an.

yazdım bitti, dilekçem : görsel

yazıya eklediğim ekler :
görsel
http://www.uludagsozluk.c...kılsız-olan-kız-yolludur/
Yemin ediyorum miden bulandı.
bakımlı kızdır kendisi.
Nemfomanyak izlememis tip zirvasi.
saçma sapan bir yargı. vajinası kılsız olan kız olsa olsa hijyene önem veren bir kızdır. * *
Allah'ın bize verdiği insanlarında beyin diye adlandırdığı o güzelim nimeti niye kullanamıyosun sen?
bir japon atasözü.
Bakımlı olmayı orospuluk sanan dingilleri göstermiştir. iğrençsiniz.
(bkz: vajina bulup kılsızını aramak)
Olm islam emrediyor la bunu. Yuh artık.
Temizlik ne zaman kaşarlık, ahlaksızlık oldu?

(bkz: gerçek trollük bu değil)
Kişisel bakım diye bişey var tabi sen bundan yoksunsan yapcak bişe yok. Ozaman yollu olmayanlar ..abi komiksiniz ya . KiŞiSEL bakım yani
belki bir şey olur, hazır olayım öheha diye kendine bakım yapan insanların yorumudur.