bugün

yapay vajinalarla birlikte olmaktan insana ait bir vajinayı unutmuş bir kişinin söylemidir.
sözlükte "yollu" kelimesine tanım bulma arayışındaki son noktadır. arayışınızı sikim.
Yani arkadaş, inanmayın böyle bir şeye, ergen saçması tamamen.
tespit yanlıştır. ne kızlar tanıdım kılsız tüysüz olan istesede kıl çıkmayan insanlar tanıdım. yani köse insanların hepsi yollu kavramına giriyo bence çok saçma.
sonrada bizi niye ab ye almıyorlar
vajinası kılsız olan kız yollu değil, temiz ve vücut bakımına önem gösterendir.
pipisi kıl içinde boğulanların anlamayacağı temizliktir.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
simdi bende bir erkek olarak götüm kıllı kesmeyince de kaşınıyor ve kesiyorum şimdi ben yollumuyum mk .
temizdir. temiz olmayi seviyordur. bu kadar basit.
(bkz: dünyanın en saçma genellemeleri)
(bkz: sözlükteki ahlak bekçileri)
ben yollu seviyorum o zaman yanlış bir tespittir.
Aman uzak dur sen o kızlardan. hatta tüm kızlardan. ya da insanlıktan. bir yerine bir şey yaparlar dağa kaç annem sen. (bkz: kurtulduk galiba lan)
hayatında am görmemiş ergen tespiti. vajina kıllı olmaz. kasık kıllı olur.

(bkz: bsg)
(bkz: yav he he)
(bkz: lazer epilasyon)
yarım saattir bir şey yazayım diyorum, yazamıyorum amk. yazılacak bir şey yok.
sikeyim bu tespiti.
ibneler.
bu kadar salakça tesbiti yapan yazarın az sonra yolludan daha ağır kelimelerle kulaklarının çınlatılacağının habercisi başlık.
kişisel temizlik insanın kendisine verdiği değer kadardır.. aferin o kıza kendine değer veriyor.. genital gölge ne kadar tüylü olursa o kadar bakteriyel kokular ortaya çıkar ve de kim kötü kokmak ister ki ?

bir erkek olarak kıllı kadını kızı tasvip etmiyorum.
hayattan soğutan tespit.
vajinasi kilsiz olan kiz tercih sebebidir seklinde bir tespit yapilsaydi dogru kabul edilebilirdi lakin yolludur demek sacmadir. hic mi kesmesin arkadas.
görsel
bu önermeye göre kılsız penis sahibi erkek pezevenktir.

(bkz: başlık sıçmak)
önce vajina'nın neresi olduğunu öğren sen ibine sonra gel tespit yap dedirten hede hödö.
ömründe vajina görmemiş jinekologluğa soyunuyor.
(bkz: kıl dedin ya tiksindim inanır mısın)