bugün

la durun daha yeni banyodan çıktım.
üzüm sirkesi gibi kokar.
Dolapta beklemiş Ucuz ton balığı, ıslak çöp kedisi, paslı demir karışımı kokudur.
Ne koklattılar sana vajina diye acaba?
Bende bu kafayı anlamıyorum mk. Adı üstünde seks yapıyorsunuz. insanın bilinçaltının dışa vurduğu, tabiri caizse hayvani dürtülerini sonuna kadar kullandigi kendini kaybedilen nador anlardan biri. Ne yani parfüm veya meyveli şeker mi koksun cidden bu mu tahrik ediyor sizi. Tamam leş gibi koksun demiyoruz ama hafif koku olması seks esnasinda insana cazip gelmesi lazım. Yapay kokuları seks esnasinda hiç sevmem ha illaki ben yapamam diyorsanız yenilebilir meyveli masaj yağları var sürün sürün yalayın kokuyu kesiyor.
Sabunla Yeni yıkanmış bir ama hayır diyemem.
Bu başlıktaki meriçlere bayılıyorum.

(bkz: beyler)
çürümüş yumurtaya benzeyen koku türüdür.
Kötü koku yoktur, az vodka vardır.
Dustan yeni cikmisi makbuldur.
Bu tarz bir vajina kokusuna maruz kalan tipler de genelde esofman altı kundura giyen götü sivilceli tipler oluyor. Sanırım herkes hakettigini alıyor bu hayatta.
Arkadaşlar çilek kokulu değil miydi hep öyle biliyorduk ya hani.
lor peynir kokusuna benzer.
Kimlerle sevişiyosunuz aq nasıl tabirler bunlar???
Et kokar bildiginiz et. eger kadin temiz degilse, tuvaletini yaptiktan sonra duzgun silmiyor ya da yikamiyorsa sirke kokar. Sevisirken yumusar erkek kisisi o kokuyu duyunca.
Hahhaah abi nesquik tavsani gibi yalarim ne demek ya ahhahaha.
Vajinadan gelen sıvılar koku yapmaz. Anca iltihap falan varsa olur. Ayrıca koku yapan kalan çiştir. Ve de yalarken içeriden gelen beyazımsı sıvı koku olusumunu engeller. Bunun için sevişmede ara verip yalarsaniz daha çok keyif alır ve verirsiniz.
milletin ne dertleri varmış. vay ammk.
Duştan yeni çıkmış olanı en güzel yalanandır.
(bkz: Hamsi).
yoğun derece de sidik kokar. boş boş hayallere kapılmayın, ve yalamanın tadını çıkarın.

günaydın!
çok güzeldir yada ne yalarım falan diye düşünmeyin apış arası kokar. bazan akıntı sonucunda leş gibi kokar. siz siz olun kokan vajinadan uzak durun. jet hızıyla penis indirir bunlar.
bazen kötü bazen güzeldir.
sabah sanki bir başka güzel kokuyor.