bugün

türkiye kadın nüfusunun yüzde 99 unu kapsayan pis kokulu kızlardır.

yüzünüze gözünüze kol kıllarınıza bakım yaparken azıcık da görünmeyen önemli bölgelere de bakım yapmaları gereken kızdır.

türk kızlarıyla seksten soğumak, kusmuk gibi iğrenç kokuyorsunuz, sonra da eşim bana sadık değil, ulan adamı seksten soğutuyorsun nasıl sana sadık olsun.

nasıl ki işten gelen erkek adamın ayak kokusu sizi rahatsız ediyorsa aynı durumdur.
vajinitis yaşaması muhtemel kızdır.
Hep tabu olarak algılanmasından dolayı zamanında ailesinden gerekli egitimi ve bilgiyi almamış olan kızdır. Cinsel yaşamı yoksa bile kendi sağlığı açısından bakımlı olması gereken kızdır. Eger aktif bir cinsel yaşamı varsa (artık ne kadar aktif olabiliyorsa) partnerinin veya partnerlerinin sağlığını düşünmesi gereken kadındır. Sağlıktan ziyade empati yapması gerekir. (bkz: vajinası olduğunu unutan kız).
balık ölüsü gibi kokar o bilirim dedirtenzo.
bir de her şey karşılıklı deyip oral ister.
ntv'de son dakika gelişmesi olarak alt yazı geçilmiş kızdır.
pistten alınması gereken ergen beyanı.
pis kokulu kızdır. evlerden ırak.
Yani özellikle partneriniz yada aday birisi ile iseniz. Lütfen temizliğe özen gösterin. Kız erkek farketmez bu durum. Yıkanın buluşma öncesinde. tüyleriniz varsa alın. Roll on yada deodorant kullanın.

Ben en son ne zaman kötü koktuğumu yada psi gezdiğimi hatırlamıyorum mesela. Zor değil arkadşalar. Bunu sadece partner için değil. Kişisel saygınız için yapın. Biriyle buluşmanız da önemli değil.
O bölgeye mantar bulaşmışsa pis kokar evet.

Sanki avrupayı eleyip türk kızlarına kadar ulaşmış gibi konuşuyorlar, halbu ki hergün elizabet.
Saksoya mahkumdur.
Vajinayi bulasik makinesinde yikamak daha tasarruflu olacagı icin ben bulasık makinesini tavsiye ederim.

Calgon koymayi da unutmayın. Vajinanın içine yerlestirin.

Vajinanız uzun yaşar calgonla.
Domestosla tanışmamış kızdır.
özel bölgede kıl tüy olması orayı bakımsız yapmaz. ama genel temizliğine dikkat edilmez ise sıkıntı yaratabili. bazıları hairy sever zevk ve renk meselesi.
yağını , suyunu düzenli kontrol edin.
10.000 de bir bakımını yapın.
yetkili servisi harici elletmeyin.
uygun olmayan ustalara göstermeyin.
bilmediğiniz serviste bırakmayın, gece başına birşey gelebilir.