bugün

adam silinmiş. şarapçı falandı ama iyi çocuktu.
Kaliteli yazar. Çizgisi olan.
bayadır ortalıkta görmediğim yazar.
Severek takip ettiğim yazarlardan biri. iyi yazardır vesselam.
Sözlüğe verdiğim aradan sonra bildirim ışığımı yakmış ve kendisini hatirlatmakla iyi etmiş yazardır.
Sözlükte popi olmak için yağdanlığa döndüğü halde şahsıma "troll " olduğum ithamında bulunmuş yazarımsı.

Edit. Amma da seveni varmış eksilere baksana, e tabi insan herkeze mavi boncuk dağıtırsa.

Edit 2. "Bi ara gavat istanbullu"'ydu bu, evet sırf prim yapmak için bir hafta boyunca arabasına aldığı iki üniversiteli gençten bahsedip başlık uplamıştı, başlığı uplarken de kampanya ayağına duyar kasıyordu.

işte bu sun sen adamım.
Zamanında yaptığım radyo yayınlarını dinlemiş 3-5 insandan biri. Tanışmamışta olsak oylarından anladığım kadarıyla müzik zevkimizin tuttuğunu bilmek çok hoş. Listesinde de varmışım. E daha ne olsun?
Nick6 girilmesini isteyen arkadaş. Neyse sağlam adamdır bla bla bla.
Nickini gördükçe sebepsiz mutlu olduğum yazarımız. Seri artı oylarını da almışlığım var. Sağ olsun var olsun efendim.
Roma rakamlarıyla update olan bir yazar.
Listesinde yokum ama buraya sitem etmeye geldim. Ben ki nickine sevdalı ben ki kurşun yaralı...

(bkz: ulan hiç mi sevmedin be)
Tanımıyorum etmiyorum falan ama nicki çok güzel değil mi?
görsel .
bu kadar oydan sonra bir entry girmemek olmaz. oylamalarının devamını diliyorum. hayırlı geceler.
Açıklıyorum...

v aslında roma rakamı ile 5 i ifade ediyor. klarnet çalan ise gerçekten şehre dadanıp klarneti çingenelerden çalıp fakir koalalara verdiğini gösteriyor. Şarapçı koala ise çetin orman koşullarında kendi imkanlarıyla şarap yaptığını irdeleyip tüm olayı açıklıyor.

Şu an temiz don ve atlet hazırladım siber suçlarla mücadele ekiplerini bekliyorum.
(bkz: Gavat istanbullu)

Edit. Adama gavat demiyorum bu yazarın eski nicki gavat istanbullu onu şe ettim.
Hiç konuşmasakta denk geldikçe okuyorum sanırım sözlüğün popi yazarlarından.yazdıkları iyidir,okunabilir.
nicki nasıl ve nereden aklına geldi merak ettiğim yazardır.

yazdıklarına denk geliyorum iyi ve aktiftir. iyi yazmalar.
kendisinin beni sevmediğini düşündüğüm yazar. her açtığım başlık altına olumsuz entry girse de kendisini seviyorum ben. iyi yazar. daim ol kardeşim.
Takip ettiğim, kaliteli yazar arkadaşlardan biri. Daim olsun.
Severiz kendisini.
yani insan yazdıklarının biri tarafından okunduğunu hissedince bir hoş oluyor. bu yazar bunu bana hissettiriyor sağ olsun.
Bayramı kutlu olsun yazarı.

Eğleniyor muyuz gençler?
Takip ettiğim güzel yazar.
buralarda çok ünlü heralde. iyi akşamlar diliyorum kendilerine bir çaylak olarak.