bugün

40 yıldır televizyonlardan malı götürmüştür. varsın gitsin parasını yesin biraz. boş zamanlarında kitap yazıp gene suyu akıtmaya devam edebilir.
işi olan bir kişiye iş önerisidir. kendisi zaten yazardır, araştırmacı yazar olan bu kişiye farklı bir iş önermek, işsiz kaldığını düşünmek kişinin yazar olduğunu unutmak olur.
yapmayın demiyorum hobi olarak yine yapında bir araştırın önce.
kendi işsizliğinin farkında olmayanların önerileridir.

böcek çin de yenir diye biliyorduk ama iki gündür görüyoruz ki türkiye de de böcek yemekten hoşlananlar varmış. insan sağlığı, hijyen kimsenin umurunda değil.

anket sonuçlarında en güvenilir insan seçilenler şimdi bir kampanya dahilinde karalanmaya çalışılıyor.
bal mumu müzesinde yorgun faşist olarak dikebiliriz kendisini.
altınada dürüst doğru tarafsız habercilik emsali- aç parantez-(realizmden önce- 90lı yıllar)kapa parantez ve bırak orada hapis kalsın...
hali hazırda boşta iken kankası nedim şener gibi içeri girmesin dediğimiz kişidir. o yüzden tez zamanda bahama adalarına yerleşmeli.
uğur dündar' a iş önermek hayatı boyunca hiç bir baltaya sap olamayıp boş boş konuşanların had bilmezliğinin daniskasıdır. sen önce kıçındaki boku silmeyi öğren de sonra akıl ver derler adama.
medya mensupları üzerinde terör yaratılarak işsiz bırakılan insanlarla alay etmek terbiyesizliğini kanıtlayan önerilerdir.
gereksiz önermelerdir. serveti çocuklarına yeter, hatta senin familyana bile.
bir estetik merkezinin reklam yüzü olabilir. ana haberi sunarken; genç görünmek, kırışıklıklarını gizlemek için ne kadar çaba sarfettiğinin farkındayız. kadim dostum uğur...
40 yıl önce girmesiyle çıkmasının bir olduğu sinemayı şimdi tekrar denesin. Ne demişler? Olgunlaşmak her şeydir.