bugün

normal erkektir. beğendiği, ortak özellikleri çok olan, entellektüel ve kendinden hoşlanan bir kız bulduğunda yaşamak istediği ilişkidir. ne zaman ki bunu dile getirse, anlamak, anlaşılmak, dinlemek ve dinlenmek istediğini söyleyip kızla yakından ilgilense, yol verilir. ne zaman ki aynı kızı bir iki görüşmeden sonra yatağa atmak istese, o zaman o düzlemde kabul görür.

bir erkek ciddi bir ilişki yaşayamaz. ne zaman ki sizden hoşlanan bir kızı yatağa atmak isteyin o zaman atabiliyorsunuz. ne zaman bu kızla bir ilişki yaşamak isteyin, ayvayı yiyiyorsunuz.

demem o ki benim gibi bir adam olmayın. kimseyle ilişki yaşamaya yanaşmayın. hepsi s*klmek istiyor. biriyle onbeş gün vakit geçiriorsunuz, gelen cevap "ben ilişki aramıyorum, bu tarz rahat bir dostluk" diyor.

bir değil, beş değil bin oldu ulan. sevmek sevilmek istiyorum, s*kip kaçmak değil. hepiniz mi s*kip giden erkekleri seviyorsunuz.

lafa gelince de bütün erkeklerin amacı aynı diyorsunuz.

demem o ki kadınlar s*kip kaçan erkekleri seviyor, ilişki yaşamak isteyenlere avcunu yalatıyor.
her gün aynı yemek ile mutlu olacak erkektir.

aklına sokayım gardaşım.
acısını bilmeyen erkektir. varsa öğrenmek isteyen özel mesaj yoluyla ulaşabilir.
uzun süreli hoşlanacağı bir kızla arkadaşlık ediyordur.

- uzun süreli arkadaşlık
- uzun süreli ilişki
- uzun süreli sözlü olma
- uzun süreli nişanlı olma

vb. derken evliliği de uzun süreli istiyorsan elini çabuk tutması gereken erkektir.
yok efenim öyle bi erkek. hepsi geziyim tozuyum gönül eğlendiriyim derdinde.
sadece seviyordur. seven sikilir, siken sevilir. bu döngüde yeri bellidir. eline verilir üç hayır ile yollanır. bizimla değılsın.
karşısındaki kızı etkilemek için yalan söyleyen erkektir.
reddedilecek erkektir. tecrübeyle sabit, burda biliyoruz da konuşuyoruz dağılın şimdi.
uzun süreli ilişkiyi uzun süreli cinsel ilişki sanmış erkektir. Erken boşalmamak istiyordur.
uzun süreli ilişki yaşanacak kız bulamıyacağından elizabeth den kurtulamayacak erkektir.
en asil duyguların erkegidir.
buldumu yumulasıdır.
ulan şimdi "benim o" yazıcam. hiç bi kız da mesaj atmayacak burada göt gibi kalıcam iyi mi.*
tanım: aklı başında erkektir.*
her zaman terk edilen tarafta olan erkek tipi.
eninde sonunda kapının önünü görecek erkektir.
evet, malesef ki kızlar uzun süreli ilişki istemiyor. illa ki skib atacaksın.
skib atılmayı istemiyorsa bile bir zaman sonra sıkılmaya başlayacaktır. sonrası malum, daldan dala.

ulan ağzınızı açınca yok olgun erkek isterim, yok bilmem ne. sizi skib atmayip uzun süreli ilişki isteyen erkekten daha olgun ne bekliyorsunuz?
deveye diken, kızlara sken hesabı.
abartılacak bir şey olmayan erkektir. hayatın her sillesini yemiş ise artık adam olup efendi olup uzun süreli ilişki ister.