bugün

normal insanlar gibi saatinde uyuyup, yine normal insanlar gibi saatinde uyanmak.
... ancak yapılamayan şeylerdir . sürekli aklının bir köşesindedir ancak her nedense bir türlü gerçekleşmez .
insanın kendi ruhunu ve bedenini terkedip,dışarıdan bir başka insan olarak kendi davranışlarına,düşüncelerine,dış görünüşüne bakabilmesi.
dubrovnike uğramak. gerci daha uzuuunnn bir süre gerçeğe dönüşmeyecek bu istek ama olsun. bir gün mutlaka
sağlam bir tatil; tek başıma deniz kıyısı bi yerde rüzgarlı bir günde açıp kitap okumak. Dersler, stajlar, ödevler, kız meselesi derken ruhum sıkıştı ruhum...
yaz aylarını mesai veya yaz okulu gibi uğraşılarla geçiren kişilerin istediği şey. (bkz: tatil)
anlam kaymasını önlemek açısından, "yapılmak istenen"ya da "yapmak istenilen" olmalı.
(bkz: tiramisu)
çok mütevaziyim, ama gerçekten uzun zamandır tiramisu yapmak istiyorum. çıkıp labne almaya üşendiğim için yapamıyorum. oruç oruç nasıl da canım çekti bak.
- new york'a gidip alışveriş yapmak günü birlik miami yapıp denize girip eğlenip dönmek.
- vegas'a gidip sabaha kadar kumar oynamak ve güzel bir hatunla otel odasında saatler geçirmek.
- kanada vancouver'a gidip dayımı ziyaret etmek.
- toronto'da yamaç paraşütü yapmak.
- ispanya'ya gidip boğaların önünde arenaya kadar deli gibi koşmak.
- annemi ve ablamı alıp dünya turu yapmak, dünyayı gezmek.
- babamla balık tutmak.
- çok efkarlı bir günümde ot sarıp sabaha kadar içmek, sarhoş olmak.

şimdilik aklıma gelenler bunlar. değişik oldu biraz ama olsun.
yapılmak için zaman bulunduğunda sürekli son anda ertelenmesi gerekecek şeylerdir.

(bkz: murphy yasaları)
istifa etmek. birçok şeyden.
erkek arkadaşla tatile çıkmak
dört beş kız arkadaş toplanıp eglencenin dibine vurmak.
sarhoş olmak.
çıplak denize girmek
sadece bir günü sınırsız alışverişe ayırmak
saçımı turuncu yapmak
arabayla son hız gitmek

gibi imkanlı imkansız arası şeylerdir.
hayatımda radikal kararlar almak ve uygulamak.
sigarayı bırakmak.
gece yatağa girmeden cam kapı açmak yerine üzerime yorgan alıp 'bu ne soğuk amk yieaa' dedikten sonra uyumak. gece yatağa girmeden cam kapı açmak yerine üzerime yorgan alıp 'bu ne soğuk amk yieaa' dedikten sonra uyumak.
yemek yemek. tam olarak on iki saattir istiyorum bunu.
calıştığım cömez asistanın boğazını var gücümle sıkıp,gözlerini dışarı cıkartmak.
yan gelip yatmak.
italyaya gitmek.
patronumu dövmek.
yürüyüşe başlamak. tembellik olmasaydı iyiydi.
en yakın arkadaşıma telefonda sapıklık yapmak istiyorum ama kıyamıyorum bazen.
serdar ortaç'ı meşe odunuyla şekillendirmek.
http://www.youtube.com/watch?v=OB5c39PZFQ4
dağda kamp yapmak.