bugün

erkekler tuvaleti nerde acabaa aaa pardon.
(bkz: miyav)

tahrik etmeyin pezevenkler.
--spoiler--
kızlar müsade edermisiniz..
--spoiler--
(bkz: papaz efendi)
* -kızım şuradan bi' bostancı uzatıver...
+ben kız değilim!
-amaaan, kız mısın, dul musun, ne bileyim ben. uzatıver şunu işte.
"yakışıyor, ama" diye başlar genelde. ardından memnuniyetsizlikler, sesinizi çıkarmadığınızda da tavsiye ve telkinler gelir.
Beni en çok güldüreni -Kedi kesiyomusun la? olmuştur.
''ekmeğimizle oynuyorsunuz.'' bir berber.
-bu ne lan karı gibi ehüehehe
+ne yapcan abi karı gibi dilim olacağına saçım olsun daha iyi.
-hönk?
yumurtlayan horoz. ben demiyorum ama.
uzun saçlı erkek de uzun saçlı kadınla aynı kulvardadır.
hayatımda gördüğüm en güzel saçlar bir erkektedir. valla lan. çok güzel.
-yani şimdi peygamberimizin de saçı uzunmuş.
-ben senin yerinde olsam kafamı yastıktan kaldıramam o saçla.
-* aa ben seni kız sandım arkadan kusura bakma çocuğum.
-yakışan var yakışmayan var. sana yakışıyor. sen uzat.
-tövbe tövbe.
-oğlum bak saçın dökülecek sonra...

2.5 yıl uzun saçla yaşadıktan sonra geçen 3 sene içinde artık hatırlamadığım sözlerdir.
şey abla bakar mısın? abi pardon ya kusura bakma. ( gülüşmeler )
eğer kıvırcıksa bu bir de; kuş yuvası gibi.
evet duydum bunu ben de.
(bkz: talabani)

ahahaha.
ilk defa bir çizgi film karakteriyle karşılaşıyorum fotoğraf çektirebilir miyiz? (bkz: kaptan mağara adamı)
saçındaki toka olayım.
valla saç uzatan kişinin saçları gürse,yağlı değilse,bakımlıysa ve yüzüne yakışıyorsa,söyleyenlerin sadece kıskançlıktan söylediği haset sözlerdir bunlar..

türkiye'de erkeklerin yüzde 75'inin 50 yaşına kadar bir şekilde kel kaldığı ve 20-30 yaş arası genç erkeklerin yüzde 90'ının kellik skalasında norwood-2 seviyesinde olduğu düşünülürse,uzun saçlı erkeklere neden kulp takıldığı anlaşılır..çünkü kendilerinde olmayan bir özelliktir..

tabii her saç uzatan da aynı değil..saçları seyrekse,yağlıysa,bakımsızsa veya yüz şeklinde uymuyorsa,o zaman ısrar etmek anlamsızdır..yakışmayan veya hoş durmayan birşey için onca zahmete katlanmaya bile değmez..inat etmenin anlamı yoktur..

birde ''saçı uzatan'' erkek sakalları da kesmemeli ve sakalları da bırakmalı..diğer türlü hakikaten hoş durmuyor ve ters anlaşılıyor..
-yavrummm anam, bu benim olacak varyaaa !!
-pardon birader.. şey. ehem.

(bkz: true story)
yurdun yemekhanesinde kız arkadaşımla karşılıklı oturmuş yemek yerken arkamdan bir kız yaklaşır:
-pardon kızlar suyu alabilir miyim?
yüzüne anlamsızca bakınca "pardon" dedi, sürahiyi aldı ve gitti. *

zaten saçlarımı kestirmemi isteyen kız arkadaşıma da bu olaydan sonra dalga geçmek için gün doğdu. *
(dışardan) -...
(içerden) - oha çocuğa bak taş !!!!111
kısa saçlı olsa tam damat adayı.
ibne top papaz gibi güzide hitaplar.
edit:yalan mı yarrağım demiyolar mı.
Sevgili uzun saçlı erkek, Kestir canım şu saçlarını. gerçekten hoş durmuyo. O erkekliğin sertliğin gidiyo hele bide kasın falan yoksa zayıf bi şeysen arkadan kız gibi görünüyosun yüzün tatlı olsada yaramıyo işe. Bi barış akarsuysan olabilir yakışabilir ama sen o değilsin sende o ışık yok sen ancak kıza benzersin. Şimdi en kısa sürede o kıçını kaldır ve saçını kestir daha fazla kısmetini kapatma.
Bir Anne yorumudur. yaşanmıştır.

- kestir o kafanı papaz gibi olmuşun.