bugün

sigara yakıp dünyayı izlemek.
Sağ ayakla ilk adımı atmak tabi besmele çekmeyi unutmadan.
canlı örneği var yuri gagarin "çuvaş asıllı" dünyanın etrafında tam bir tur atmıştır.

mizah duygularınıza çomak soktuğum için mutluyum.
uzaya tükürmek.
dünyaya bakar s.k kadar yerde yaşıyormuşuz der.
Kıbleyi bulmak olurdu. Bi şükür namazı kılmalı çünkü.
Müsait bir yere ilk dönerci dükkanını açar, seneyede memleketten hanımı çocukları getirtir. Gül gibi geçinir giderler.
Besmele çekip ayın yüzeyine ilk sağ ayakla basmak.
yıkanmış camasirlari sermek olurdu .. ..
(bkz: mangal)
olmayacak olandır. ortadoğulu ne arar uzayda.

ne demiş cübbeli: "bunlar boş işler. o parayı bana versinler uzayda ne olduğunu söyliyim." şimdi bu adamın prim yaptığı bir ülkenin uzaya çıkacağının mı düşünüyorsunuz?
Ulu önder recep tayyip erdoğanın yaptığı gibi dünyaya doğru rabia selamı yapmak.
simdiye kadar paralelciler yuzunden uzaya gidemedik " diyerek beyanat vermek.
ordan aktarmayla aya gidip mangal yapmak...
tekbir getirmek.
uzaya giden ilk Türk geyik motifini yerle bir ederek ne yapması gerekiyorsa onu yapar.

yılların en saçma mizahı bu lan.

ağbii türkler uzaya çıksa mangal yapar yaa eheheh. diyen tiplerden gına geldi şerefsizim.
elindeki bir cisimle herhangi bir yere ismini kazımak.
"abdurrahman was here" yazmak.
uykudan uyanmak olur.
şükretmek.
Ayda mangal yapmak. Uzaylılarla halay çekmek.
kaskı çıkarıp, alnını bayram mendiliyle silmek. ya ne olacağdı..
2 rekat şükür namazı kılmak.
yer yüzünden yukarıya doğru çıkarken oluşan basınçtan kaynaklı bir gaz durumu olabilir. malum o küçük alanlarda gaz çıkartmak sakıncalı olabilir. bir de yüz yüze bakıyorsun amk. zortlamaya gerek yok. bizim astronotun işi budur. iner gazını çıkarır ve selfiesini çeker. sonra seni yendim dünya sıra sende uzay diye kendini gaza getirir.
çıkılması imkansız olan uzayla ilgili kazakistanlı birine sorulmuş da o da cevaplamış. adam astronot kıyafetini bile çıkarmamış. olayın kurgu olduğu nasıl da belli.

uzaya siktim sene çıkamayacak olan insan evlatlarından birisinin çıktığında yapacağı şeydir.