bugün

Ergenlikten kurtulamamış bireylerin başvurduğu, son derece çocukça ve aptalca ilişki türü.

Uzak mesafe ilişkisi yaşayan tip max 13 yaşındadır.

Aklı başında olan erkekler böyle sikko işlerle uğraşmaz. Sikemediği kızla birlikte olmaz.
görsel
Çok seviyorsa olur. sikemedeğim kızla birlikte olmam kadar daha sığ bir düşünce olamaz
Bebeğim üzülürsünüz.
Bunlar ne saçma sapan entryler? Karşınızdakine güven eksikliğiniz varsa bu sizin sorununuzdur, öyle ilişkiler zaten dibinde de olsa yürümez. Hayatınız boyunca sevdiğiniz adamı dibinizde tutamazsınız elbet bir yerlere gitmesi gerekecektir. Eğitim için, iş için vb. Nedenlerle yurtdışı veya en basitinden iş için farklı şehir.
Yürümüyor. Fazlasıyla deneyimleme fırsatım oldu.
Keko barzolar konuşmuş yine.
Artık herkesin yaşamak zorunda olduğudur.
normal ilişkidir. şehirlerarası ulaşım yasak mesela napsınlar, napalım?
akıl işi değildir. son kullanma tarihi günlük süt kadardır.
Uzak mesafe ilişkisini yürütmek ciddi anlamda çok zordur. Bu dönemde her iki taraf da mesaj bekler, bir çağrı bekler. Ama kimse atmaz. Böyle ilişkiler zaten egoların savaşıdır ve uzak mesafe ilişkide çok bariz ortaya çıkar.

Bir diğeri şüpheci sevgili grubu. Uzak mesafede dikkat etmeniz gereken en önemli şey çevrimiçiyseniz ve böyle bir sevfiliniz varsa anında yazmanız. Bu grubun çiftleri önce içten içe kendilerini sonra birbirlerini ve bunun sonucu olarak arkadaşları ve aileyi yerler.

Bir de hayatta mısın cılar vardır. Bu gruba dahil olan çiftler birbirlerine günaydın ve iyi geceler mesajlarını prosedür gereği atarlar. Ya çok yoğunlardır, ya baskıcı bir ailedelerdir, ya da gerçekten salmışlardır. Arada bir hayatta mısın sevgilim diye mesajlar gelir. Üç gün sonra hayattayım desen tamam yavrum falan derler.

En güzeli kuzu kuzu günaydınlaşıp gün sonunda gün kritiği yapan çiftlerdir bence. Bir saatte olsa sohbet ederler, günlerinin nasıl geçtiğini falan konuşurlar. Gün içinde ara ara yaşam belirtileri gösterirler, her şeyi karşıdan beklemeden. Çiçek gibi ilişki budur arkadaşlar.
Düşünsenize 4-5 ayda bir kez görüşeceksiniz belki de ve sizi bu mesafeye rağmen gerçekten sevecek biri var, sizi özlüyor, size güveniyor, güven veriyor. Zor arkadaşlar gerçekten çok zor. Iki taraftan biri illa ki bir ihaneti bulaştırır bu ilişkinin içine... yaşadığım için söylüyorum uzaktan sevmek gerçekten herkesin başarabileceği birşey değil kokusuna bile hasret yaşıyorsunuz, ondan uzaktasınız ama ondan başka herşeye, herkese kapılarınızı kapatıyorsunuz onu göreceğiniz günün hayalini kuruyorsunuz o kişi ise o anda sizin kurduğunuz tüm hayalleri başkasıyla yaşıyor. Güvenemiyorsunuz ve güvenmeyin de uzak mesafe ilişkisi sadece sonu kötü biten bir film gibidir illa ki o sona varılacaktır.
Uzak mesafe ilişkisinin en önemli kuralı sık sık iletişime geçmektir. Çiftler görüntülü veya sesli konuşmayı tercih eder bazıları ise mesajlaşmayı daha basit bulur. Bu konuşmalarda hedeflerinizi, fikirlerinizi, görüşlerinizi, geçmişteki deneyimlerinizi paylaşırsınız. Bu ilişkilerde en önemli kural karşılıklı güveni sağlayabilmektir.
Olmuyor
Hiç denemeyin.
üzülürsünüz. yapmayın.

şarkı başlığı yorumumu anlatır.
https://www.youtube.com/watch?v=_bH-f29jlWE
Olmuyor. Ayda alemde yapılan o tutkulu ilk sevişme hariç bir albenisi yok. Liseli aşıklar gibi yazış babam yazış. Sokarlar öyle işe.
arkadaşlarım benden uzak olduklarında aramızdaki dostluk bitti, bu mu bitmeyecek? Aman yapmayın, dizinizin dibindekiyle yaşayın ilişkinizi.
Sonu Türkan şorayın dönüş filmi gibi olur bulaşmayın amk.
görsel
sosyal medyanın gümlemesi ile gittikçe çıkmaza girecek ilişkilerdir.
Boşverin hiç uğraşmayın yazık etmeyin ikinize de olmuyor. Sadece güzel anılar kalıyor insanda.
olur gibi gelir ama olmaz aslinda... birileri sizi deniyor gibi gelir bir sure sonra, yenilmemek icin, inadina iliskiye devam edersiniz, ama bir gun, artik istediginiz an sarilamamak hali dusundugunuzden daha agir gelmeye baslar... gun saymak, cetele tutmak, en son su gun gordum, en son su gun sevistim hesaplari yapmak can yakar bir sure sonra... disari cikmak bile zul olur, ciftler yaninda tekli oturmak agir gelir... devam edebilirim sanirsiniz, ama edemezsiniz... baskasi oldugundan deil, kendiniz olamadiginizdan biter zaten genelde...
Zordur. Yarimi, yüreğimi yanımda, yanı başımda isterim. Öyle uzaktan nereye kadar, ne zamana kadar.
Cok yürüttüm çok sabrettim herkesin harcı değil uzaktan ilişkiyi yürütmek zaman ayırmak ona göre düzen oturtmak. Buluşma zamanımıza göre ayarliyordum işimi gücümü veya sınavımı siz düşünün. Vardiya yazımı gibi oluyordu bir yerden sonra. Görüntülü konuşalım diyorsunuz ona göre plan program yapıyoruz akşamları kendime bile zaman ayirmadim yeri geldi. Ama güzel zamanlardı.
araya erasmus muharrem gibilerin girebileceği ilişki çeşididir.