bugün

yapılması en güzel olan aktivitedir. Hele bir de sevgiliniz o anda refleks olarak size sarılırsa tadından yenmez.
salaklıktır.
(bkz: caner ve tülin)
(bkz: yeme de yanında yat)
aslında son derece boş ve gereksiz bir eylemdir. ona sarılıp birlikte uyumak varken boşuna uykusuz kalmaktır. ama aşk böyledir işte, biraz delilik, biraz çılgınlıktır.
uykusunda irkilir ve isminizi sayıklarsa, yaptığınız için gurur duyacağınız eylemdir.
değer uykusuz geçen saatlere, gecelere, aylara hatta yıllara..
(bkz: ayy bu aşık olmuş kız)
uykusuzluğa dayanabilmek için, bir kutu nescafe gold harcamaya fazlasıyla değecek eylem.
analog yayın grubundakilerin yapamayacağı eylem. onlar * bu saatte büyük ihtimal yıldızları, geceyi sevgili yapıp, kayacak yıldızları gözlüyorlardır.
-allahım neler yaratıyorsun...
-hmmmmssssfff
-şu güzelliğe bak
-zooooorrrrrrrrrr
-allahım neler yaratıyosun
-zort zort huuurrrr
-baba bu nedir ya, neler yaratıy.. üfff amk...
aşkın fiziksel olarak en güzel görüntüsüdür.
kaç kişi yapmıştır acaba? bu eylemi diye sormak gerekir.

(bkz: ben demedim o dedi)
uyku saatleriniz düzensizse ilişkinin başlarında zorunluluktan yaptığınız olaydır. yatağa 11-12-1-2 neyse artık girersiniz. sevgiliniz uyur, siz uyuyamazsınız. Kalksanız olmaz, uyandırmak veya yanlış anlaşılmak istemezsiniz uyusan uyuyamazsın. mal mal sevgiliye bakarsın. sabaha karşı uyuyunca da erken kalkan sevgiliniz "ne güzel uyuyor" demez nerden çıktığı belli olmayan kahvaltı yapalım fetişizmiyle sizi uyandırır, siz ayılayım derken kahvaltı masasında kahvaltıya başlamadan sigara yakarsınız bir de ona kızılır, adamı yolun başında sinir eder. devamlı birlikte değilseniz uykunuz da düzene girmeyeceğinden, haftada 1-2 neyse aralıklı görüşmeleriniz erkenden uyandırılacam siniri stresiyle geçer gider.

Bak şuan bile sinir stres sahibi oldum. Allahtan sapım bayadır.
hala izliyon mu hacı ya yat zıbar eleman kıpırdamıyo işte şeklinde seslenmek istediğim sözlük yazarının eylemi.
olsa da izlesek diyoruz ve sol elimize bakıp iç geçiriyoruz.
bakmaya doyamıyorum klişesi.mallıktır vesselam. ulan sanki sevgilinle kontrat imzaladın sabah sona ericekte kasıyosun son bi bakim die. sabah uyanınca kahvaltıda bakarsın..
geri zekalılıktır. ama bir durum var bu entry yüzünden şimdi beni eksilersin yarın ayrılınca anlarsın. kimseye kendinden fazla değer verip kendinden fedakarlıkta bulunmamak gerek.
(bkz: tecrübe konuşuyor)
edit :ayrıca yazar aynı zamanda bir geri zekalıdır. #8165370
ya bu masalsı aktiviteyi de yaptım ya gözüm acık gitmeyecek.*
ertesi sabah afedersin ossura ossura uyuyabileceğini biliyorsan yaparsın. önemli olan sabah işe gideceğini bilerek bunu yapabilmek. yapar mıyım? yapmam.
(bkz: öyle güzel uyuyordun ki uyumaya kıyamadım)
15 dakika sonra uyandırıp sikmemle son bulacak eylem.
elinden birşey gelmeme eylemidir.
gerçekleştirdikten sonra her yalnızlığından o hayalle yaşamak ve azda olsa mutlu olmak...
artık içi iyice boşaltılmaya başlanmış hayal...
(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çoçuk)

Sabah işe kalkamazsın, kalksan dahi günün bok gibi geçer işin yoksa tüm günü salak gibi evde uyuyarak geçirirsin sevgilinde dışarda olur olsun gece gelir yine izlersin.