bugün

birazdan yapacağım eylemdir. gün sonunu merak ediyorum. gece geldiğimde durumu bildireceğim.
edit : ebem sikildi.
Nerede bu bebenin plaketi???!!!

Dedirten başlık.
gununuzun; her an dagildi dagilacak korkusuyla, nazikce dokunarak yediginiz yumurtanin sarisi gibi gecmesini saglar.

alternatif olarak o gunu raki sisesi icinde yuzerek geciriyor gibi hissedersiniz.
Gece vardiyasına gidecekseniz ziki tuttunuz demektir.
haftada en az 2 kez yaptığım eylem. bazen iş bana geliyor. ciddiyim.
Sabah Kadıköy Beşiktaş vapurunda geminin kıçına geçip; çayını içip, yanında gizli gizli sigaranı da yaktın mı akşamı rahat edersin.

8:45 vapuruna yetişen varsa çayını ısmarlarım.

Edit: Vapur saati düzeltildi.
Benim iş yeri uykusuzluk affetmiyor, ölüm her an kapıyı çalabilir.

Endişeliyim.
Bugünü dün sanıp tarihi şaşırmanıza sebep olabilir.
10 fincan türk kahvesiyle gayette kolayca hayata geçirilebilinecek sıradan eylem. kaşıkla babanın kıllı kafeinini.
saat 15:00 gibi piliniz biter.
ne taşşak vardı da uyumadın derler adama öğleye doğru totonu yere indirirsin kocum.
Sanırım bu gün itibarı ile gerçekleştereceğim eylem.
sürekli hale getirildiğinde vücuda mavi ekran verdiren zararlı eylem.
Onu hiç denemedim ama gece kapanış dörtte, sabah açılış sekiz buçukta yaptım. Yarımşar saat yollarda geçse toplasan üç saat uyumuşum. Çok sıkıntılı günlerdi çok. Anlamadığım shifti hazırlayan o ara ne geçirdi aklından.
Baş ağrısı esneme arada bi dalıp gitme söylenenlere geç tepki verirken durup dururken gülme lafi toparlamaya calismak gibi durumlara neden olur...uzar gider efenim
bir klasiktir benim için.

harry potter serisine göz atarak ve hitlerin günümüzde yeniden dünyaya gelişini konu alan mizahi bir romanı okuyarak zaman öldürecem. uykum gelirse ekrana kafa atar ayılırım.
Şuan tüm günümün sıçılmış taze bir bok gibi geçeceğini bile bile gideceğim. Çok sinir bozucu neden uyumadım ki
ara sıra yapılmalıdır ki uykunun vazgeçilmezliği kafalara dank etsin.
kendi işinse pek sorun olmaz.
Öğleye kadar sağlam kalırsınız, öğle yemeğinden sonra yavaş yavaş sersemlemeye başlar eve eve gidip uyuma hayalleri gelmeye başlar. iş sonu eve kendinizi zor atarsınız. Evet bugün öyle yapıcam çünkü neden olmasın.
kişinin kendisine eziyet etmesidir.
Defalarca kez yaptığım eylem.
Bazen keyiften bazen yoğunluktan
Ama bence güzel bişi.