bugün

Şu sol tarafta biraz hareket olsa da yazı yazsam diyen insan. *
uykusu olup uyumamak bağlı nedenleri çok yorgun olmak .
kafaya bir şey takmış olmak.
çok yemek yemiş olmak.
internette olmak.
şu anlardan itibaren çoğu yazarın içinde bulunduğu durumdur. *
2 saattir salak salak evin icinde donup dolasmama sebep olab mallik durumu. Anlam veremiyorum kendime lan! Yaticam diyorum kendi kendime, sonra bi bakiyorum mutfaktayim bi seyler atistiriyorum... bi bakiyorum banyodayim bi bakiyorum tuvalette siciyorum... lan yat uyu mubarek dermanin yok iste direnme! Aha yattim simdi yine, bakalim 10 dakika sonra kendimi nerede bulacam...
içinde bulunduğum durumdur..
yatağımı istila ettiler, kalk siktir git diyecem adam ödev yapıyo bi şey de diyemiyorum..
aşırı yorgunluktan ya da ağrıyan bir bölgeden dolayı uyuyamama durumudur. ilaç kullanmakta fayda var böyle durumlarda.
yarına sınav olduğunda olabilecek eylemdir.
Fazla düşünme sonucu oluşan durum.
Şu an yaşadığımdır. Nöronlarım yanmak üzere..
şu an gerçekleştirmekte olduğum eylem.

canım konuşmak istiyor.
şu an yapmakta olduğum eylem. ne kadar geç uyursam o kadar iyi.
görsel
şu an hissettiğim.(t).
Düşünmen gereken sorunların vardır, beynini boşaltıpta bi türlü uykuya dalamazsın işte.
Depresyonda olduğum dönemlerde veya öyle hissettiğim dönemlerde gerçekleştirdiğimdir. Bir türlü o lanet düşünceler bitmez ve ben uyumam.
Acik ara dunyanin en boktan seylerinden biridir. Gozlerden uyku akar ama uyunmaz, uyunamaz.
yav hadi o neyse de bir uykusu olup da, uyumamak icin direnmek degil.
Dünyanın en saçma eylemidir ve bunu her gün yapmakta olan kendime söz bulamıyorum.
çok çok enteresan bir kafa ya. 3 saat yatakta debelenip durdum. bir baktım 1 saat kalmış uyanmama. kalktım şimdi adam gibi kahvaltı ediyorum en azından.

ya abi yatıyorsun böyle, kafana bir şey takılmaya görsün. bir ağacın kökü gibi dallanıp budaklanıyor. en sonunda uyumam lazım 2 saat kalmış diyorsun kendine. sonra hala uyuyamadığın aklına takılıyor. bütün gün uykusuz gezeceğin aklına takılıyor. sonra günün nasıl geçeceği. sonra hop en başa.

göz kapakları arasına takılan düşünceler, dertler sorunlar.
Tek tuşa bakar. Bir kaç diş sarımsak ye. Sızarsın bile. Kendini tutamazsın istesende.
Dernek kuralım gençler.
Sahur yüzündendir.
bebeğimin bu aralar sık sık yaptığıdır.

yani çok acayip ilginç bir şey; sütünü emdi karnı tok, banyosu yapıldı mis, yatak o biçim yumuşacık, altı temiz pamuk. hal böyleyken bir bebek neden o minik göz kapakçıklarını inatla yukarıda tutmak ister anlaşılmaz bir şey. insan bebeğinin doğasında bu var demek ki. öğreniyoruz efenim.
Işsizliğin dibidir.

O kadar issizim ki uyumuyorum bile.