bugün

saatin 5 saat geri olması.
gokyuzunun rengi. eğer değişmediyse bir bozukluk vardır. *
1- Tüm dünya müslüman olsun
2- Tüm dünya türk olsun
3- yeryüzünde türkçe'den başka dil olmasın
4- ha bide bu evrensel ülkenin başkenti yozgat, başbakanı ankaralı turgut olsun.
Yattığım yataktan başlasın mesela. Annemin yanında uyansam. O kokusunu içime çeksem yine kafi.
kendim. uyandığımda bir sincaba, bir maymuna dönüşmek. yahut bir antiloba.
dogumdan onceki kiloma geri donmek isterdim ve oglumun büyümüş olmasini fakat yaslanmamiş olmayi tabi (bkz: fil istiyorum ama hortumu olmasin istiyorum) .
Klozetin şadırvanı. su durmak bilmiyor amk.
saat. biraz daha geride olsaymış da azcık daha uyuyabilseymişim mantığıyla.
Yatış pozisyonu.
2008 yılına dönmüş olmayı isterdim. Sil baştan başlamak gerek bazen, herşeyi sıfırlamak.
(bkz: saat)
Sabahları 7 den önce uyandığımda kendimi hep hastaymışım gibi hissediyorum. Bu değişsin artık.
entry belirttiğim ektedir;
saçım.
zamanın değişmesi.
1996 yılına dönmek istiyorum. 96da hayat ne de güzeldi.
odadaki oksijen oranı ve mallaşmışlık seviyesi..
şu gereksiz uzaklık.
Ben. Sadece ben. Bugün yine en sevdiğim insanların kalplerini kırdım. Hem de istemeyerek. Kötü davranıyorum insanlara. Aslında hiç düşünmediğim sözleri sert bir şekilde söylüyorum ve anlamsız bir şekilde beni sevmesinder belki de kötü bilsinler istiyorum. Aptalım. Yarın degişen nasıl olacagını, nerden baslayacagımı bilmesem de ben olayım istiyorum.
(bkz: hükümet)
kıvanç tatlıtuğ olmak.
sözlüğün kalitesi. biraz kalite mk.
son 1 Saat, 5Aralık, hükümet, saat, mevsim.
Gitgide sıkıcı olmaya başlayan insanların yok olması.
çoraplarım 1 haftadır aynı çorapları giyiyorum bende sıkıldım ama yapacak bir şey yok noel babadan istedim bir çift çorap getirirse dua ederim getirmezse sakalını keserim.
retro olacak ama (bkz: hükümet)
gözlerim.

7 derece miyopum. lens kullanıyorum. her sabah tak, her gece cıkar, bıktım. bir sabah uyandığımda her yeri net görmek istiyorum.