bugün

bir daha kimsenin sana bir şey yapamayacağını söylemesine izin verme. benim bile. bir hayalin varsa peşini bırakmamalısın. insanlar kendileri yapamadıkları şeyleri senin de yapamayacağını söylerler. bir şeyi istiyorsan peşini bırakma. git ve al. o kadar. (bkz: umudunu kaybetme)
Ben düşündüm de, Sarı'nın mezarına gitsek, birlikte.. Yani hep beraber.. Şarap da aldım.. iyi olur diye düşündüm...
Sevgilim nasıl isterdim bilemezsin şuan yanında olup herşeyi sana anlatmayı ve defalarca özür dilemeyi.. ne kadar oldu ben gideli bilmiyorum kim bilir ne kadar bensiz bıraktım seni sensiz kalmanın yarısı kadar zorsa bensizlik beni ömür boyu affetmesen yeridir, ama yine de hep diledim affetmeni anlatabilmemin bir yolu olsaydı inan denerdim cevapsız bırakmazdım ama bir yol bulamadım buna tek bildiğim yanında kalsaydım daha kolay olmayacaktı bana sordun ya ‘gitmeye cesaretin var mı ? ’ diye kalmaya cesaretim olsaydı bir an olsun ayırmazdım yanağımı göğüsünden, göğüsün cennetin provasıydı işte.. kapatma kapılarını ilk defa aşık oluyormuş gibi sev biliyorum sevmek kolay herkes için ama hiç yaralanmamış gibi sevmek ne zor aslında ne kıyas ne kin ne beklenti olsun hayatında hayatının köşesinde olmak değil niyetim sadece gülümse arada benim köşem orada gizli çünkü.. kendime iyi bak..
Yazarların etkileyici bulduğu film replikleridir. Benim etkilendiğim replik John malkovich olmak filminden : "bilinç korkunç bir lanettir. düşünürsün, hissedersin ve acı çekersin"
"bazı insanlara görüşürüz demek yerine, işin düşünce yine bekleriz demek lazım."

"oysa ki bayım, siz bir sebze bile olamazsınız. çünkü enginarın bile bir kalbi vardır."
Sahi gerçekten aklımdan başka gidecek yerin yok mu senin? görsel
Recep ivedik : Sizin yolculuk nire ?
Rock’cı Genç : Biz böyle Isparta hesabı kopuyoruz, moruk.
Recep ivedik : He, bende böyle Antalya hesabı kopuyorum, moruk.
Rock’cı Genç : Gel beraber kopalım o zaman.
http://inciswf.com/1285851386.swf
O ne teklif öyle. görsel
oğ may simöörfffsss.
kimse hayat kadar sert vuramaz rocky.
+evli miymiş sorsana.
-soramam.
+neden?
-ya evet derse... *
Pariste bir gece, taksinin içindeyiz. taksi şoförü: 'körler genelde siyah gözlük takmazlar mı?' kör müşteri: 'öyle mi? bilemem, ben hiç kör görmedim ki'... 'night on earth' filminden...
You gotta make the money first.Then when you get the money,you get the power.The when you get the power,then you get the woman”-scarface
ben de sevilmeyecek adam değilim. güzel adamım bi kere maaşım var, emekliliğim var, sigortam var.
çöpcüler kralı kemal sunal.
- aptal çocuklar aptal kızları beğeniyor. Zeki çocuklar da aptal kızları beğeniyor.
+ zeki kızlara ne kalıyor peki?
- genellikle kediler.
- Seni en son öldürecegimi söylemiştim değil mi?
+ evet...
- yalan söyledim. ( Bang bang )
en sevdiklerimden biridir.

Tom Hagen: it's not a personel sonny, it's just business.
geçmiş, kendimize anlatıp durduğumuz hikayelerden ibaret...
aşk - her (2013)
Evet tarafından - Gora.
Aman bana annem deme
buraya gelene kadar yolda herkes bana anne dedi
başima gelmeyen kalmadı.
arabesk
lanet olsun dostum hepimizi öldürmek mi istiyorsun?
her türlü amerikan korku filminde vardır.
-bu beyefendiyi kocalığa kabul ediyor musunuz?
-nasıl etmem memur bey, sevişiyoruz.
Neden yaşamayı en çok isteyenler ölüyor? Neden yaşamayı en çok hak edenler ölüyor? Neden ölmeyi hak edenler yaşıyor?
neden bana azıcık ilgi gösteren her kadına aşık oluyorum.