bugün

üniversitede 4.sınıfta ve son sınavdasınızdır.kopya çekerken araştırma görevlisinin yakalaması ve 10 saniye boyunca kendiyle bu durumun muhakemesi yapması anıdır.o saniye 10 göz gözesinizdir ve geçmek bilmez.ömür boyu unutulmaz.
tam sınav ortasında hocadan yedek kağıt isteyen kızın, hoca kağıdı verdikten sonra arkasına dönerek masaya yöneldiği esnada akrobatik bir hareketle arkasındaki arkadaşıyla kağıt değiş tokuşu yapmış olduğu andır.
lise birde normalde teskere alip evlenmis olmasi gereken faruk isminde bir ayinin cebren ve hile ile benden kopya cekmesi bunu gören hocanin ayinin kagidi dururken benimkini almasi. Hic bir dersten gecemeyen ayinin o dersten gecmesi hic bir dersten kalmayan tesekkür bekleyen benim o dersten büte kalmam.
lise 4. sınıfta bir arkadaştan kopya çekiyorum benim için diploma sınavı gibi bir şey. bütün soruları kağıda yazdım sonra sınavdan çıktım sonuçların açıklandığı gün geldim 80 almışım. ne olacaktı başka?
tekli sıraların 3 grup olarak boydan boya yapışık nizam dizilmesinin akabinde sınavın ortasında hafiften götü arkaya seğirtip sinsice osurmam, 10 saniye sonra arkamdaki arkadaşın "abi yaptığın iş değil ama ya" diye isyan etmesiyle gülme krizine girmem. hocaya da bir şey diyemedi yazık.
soruya dalip pozisyon veren okulun en guzel kizina mi bakiyim yoksa sorulari mi coziyim ikileminde kaldigim anlardir.
kpss sınavındayım,
120 dakika, 120 soru
sorular o kadar uzun ki okuması yarım saat sürüyor.
hangi mantık bu sınav sitemini yapmış anlamıyorum efendim.

90 dakika sonrasında tüm soruları doldurup çıkan kapalı kızlar gözlerimi yaşarttı sayın sözlük.
bu kadar soruları çaldığınızı belli etmeyin efendim.